Steam youareanidiot virüsü

Bir şey olmaz. Youareanidiot eskiden WIN95-98 zamanlarında Explorer'ı bir sürü pencere açarak patlatan bir şeydi. Artık bir özelliği kalmadı.

Teşekkürler Shift Tab'dan tıkladığım için Steam hesap şifremi ne olur ne olmaz diyerek değiştirdim yine de.

Site üzerinden hiçbir şey yapamazlar. Yapılabilseydi şu anda kimse hiçbir siteye girmezdi.

ComboFix her şeyde yapılmaz öyle hele ki böyle basit bir şey de Steam şifre değiştir Defender ile bile taraman yeterlidir ayrıca Malwarebytes web guard uzantısını tarayıcına ekle bu tür sitelere erişimi engelliyor. Bu virüs eskide kaldı yeni antivirüs motorları Windows korumaları tanıyor bir şey olmaz yani çözüm olarak işaretler misin?

ComboFix her şeyde yapılmaz öyle hele ki böyle basit bir şey de Steam şifre değiştir Defender ile bile taraman yeterlidir ayrıca Malwarebytes web guard uzantısını tarayıcına ekle bu tür sitelere erişimi engelliyor. Bu virüs eskide kaldı yeni antivirüs motorları Windows korumaları tanıyor bir şey olmaz yani çözüm olarak işaretler misin?

Hocam ama ben linke oyun içindeki Shift+Tab kısmından tıkladım ve ek olarak yukarıda da bir sürü yardımcı olan insanlara ayıp etmiş olmaz mıyım çözüm olarak işaretleyince?

Hocam ama ben linke oyun içindeki Shift+Tab kısmından tıkladım ve ek olarak yukarıda da bir sürü yardımcı olan insanlara ayıp etmiş olmaz mıyım çözüm olarak işaretleyince?

En açık şekilde ben anlattım ve arkadaş ComboFix yap demiş eğer ComboFix ile tarasan boşu boşuna riske atardın bazen Windows'u bozuyor sorunlu program.

YouAreAnIdiot Script'ini bilmeyen yoktur umarım. Tamamen zararsız trol amaçlı bir script. Virüs bile denenemeyeceğine göre hiçbir şey yapamaz. Özellikle Steam tarayıcılarda çalışamaz, sadece GIF oynatılır.

Geri
Yukarı