Steam yüklenmiş oyunu yüklenmemiş gösteriyor

bursa iskender

Femtopat
Dün akşam Steam üzerinden Cities Skylines oynarken (offline mod'da) Cities Skylines birden çöktü bilgisayarı kapattım, bu sabah offline modda açmaya çalışırken hata verdi Steam. Mobil veriyi açarak Online girdim Cities Skylines yüklenmemiş yüklenmesi gerekiyor dedi. 5-10 saniye yükleyip durdurdum yüklemeyi (dosya doğrulama yapmak için) dosya doğrulama yaparken hata verdi forumlarda bu problem ile ilgili araştırma yaparken Recep Baltaş'ın manifesto dosyasına kod atın çözümüne baktım ama onun manifesto dosyası ile benim dosyam farklı. Mobil verim az kaldı o yüzden indiremiyorum.

Genelde bu herhangi bir sebepten ani kapatmalarda ya da çökme dediğin gibi şeylerde oluyor fakat ben tekrar "yükle" butonuna bastıktan sonra 1-2 dakika kadar indirme yapıp kapanıyor ve tekrar açılabilir hale geliyor. Kotan olsaydı bunu yapmanı önerebilirdim.

Genelde bu herhangi bir sebepten ani kapatmalarda ya da çökme dediğin gibi şeylerde oluyor fakat ben tekrar "yükle" butonuna bastıktan sonra 1-2 dakika kadar indirme yapıp kapanıyor ve tekrar açılabilir hale geliyor. Kotan olsaydı bunu yapmanı önerebilirdim.
10-15 saniye yükledim 300 mb internet yemiş. Daha öncede başıma gelmişti 30 saniye yükledikten sonra düzeliyordu. İnternetim olsa yapardım.

Geri
Yukarı