Steam Steam zam gelen veya gelmesi muhtemel oyunlar nelerdir?

MutluLimon

Decipat
Merhaba, aynı konuyu kış indirimlerinde de açmıştım, o zaman ubisoft oyunlarına çok büyük zamlar gelmişti fakat şuan nerdeyse her oyuna geldi bu zamlar. Sizi bu zam döneminde en çok şaşırtan,üzen oyun neydi? Veya zam gelmeden önce alınması gereken oyunlar nelerdir?
Ben başlıyorum, Hades 40 lirayken 235 TL olmuş indirimlerde 20 TL'ye almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam beni en çok şaşırtan Valve oyunları oldu. L4D2 serisini 4TL'ye almıştım şu an tanesi 105TL.

7 TL'ye almıştım...
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba, aynı konuyu kış indirimlerinde de açmıştım, o zaman ubisoft oyunlarına çok büyük zamlar gelmişti fakat şuan nerdeyse her oyuna geldi bu zamlar. Sizi bu zam döneminde en çok şaşırtan,üzen oyun neydi? Veya zam gelmeden önce alınması gereken oyunlar nelerdir?
Ben başlıyorum, Hades 40 lirayken 235 TL olmuş indirimlerde 20 TL'ye almıştım.
Beni en çok şaşırtan Mortal Kombat 11 ve Injustice 2 oldu. Witcher 3 gibi 250-300 lira bandına çekilebilirdi fiyatları. 700 lira bu oyunlar için çok fazla.

Zam gelmeden alınması gereken oyunlar Rockstar oyunları. İndirimleri 5.5 saat sonra bitecek. Gece saatlerine doğru "Rockstar oyunları zamlandı" şeklinde konular görmemiz olası. Elinizi çabuk tutun, hatta sadece Rockstar oyunlarıyla yetinmeyin. Ne buluyorsanız alın geçin.

Police Simulator: Patrol Officers'ı 62 lirayken, sonraki indirim döneminde alırım ya diye erteledim durdum, 280 lira yaptılar. Şimdi 152 liraya Blanc'i alasım var 352 lira olmadan ama oyun eşli ve çevremde benden başka indie oyuna 152 lira verecek kimse yok. En temizi hiç oyun almamak, kafa rahat olur.

Zam gelmiyor arkadaşlar, fiyatları düzenleniyor. :)
Doğru aslında, Witcher 3 yurtdışında 30 dolara satılırken bizde 15 lira civarında satılıyordu.

Beni en çok şaşırtan Mortal Kombat 11 ve Injustice 2 oldu. Witcher 3 gibi 250-300 lira bandına çekilebilirdi fiyatları. 700 lira bu oyunlar için çok fazla.

Bende Mortal Kombat'ı alamadığım için üzülmüştüm daha sonra Humble Bundle'da 16 TL olduğunu duyunca direkt havada kaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı