Steam Zup! adlı oyunda koleksiyon kartı düşmüyor

Oynanış sürenle alakalı kaç saat oynadın.

2 saat oynadıktan sonra düşmesi lazım.

Oyunlarda 2 saat koruması var diye biliyorum. 2. saatten sonra düşmeye başlayacaktır. 2 saat koruması da ürünü alıp bot uygulamalarıyla oynayıp kart düşürdükten sonra iade etme diye.
Oyunu yarım saat gibi bir sürede bitirdim ve tüm başarımları aldım ama kart düşmedi. Sonra oyunu açık bıraktım 4 saat oynamış gözüküyorum ama hala bir kart düşmedi.

Son düzenleme:
Hiç bildiğiniz bir oyun varmı öyle? yeni duyuyorum da. ve birşey ödemem gerekiyor mu düşürmek için?
Ya koleksiyon kartlı paralı bir oyun alacaksınız ya da koleksiyon kartlı ücretsiz bir oyunda oyun içi alım yapacaksınız ama ne kadar? Oyun içi alım yapılmalı bilmiyorum.
Oynanış sürenle alakalı kaç saat oynadın.
2 saat oynadıktan sonra düşmesi lazım.
Oyunlarda 2 saat koruması var diye biliyorum. 2. saatten sonra düşmeye başlayacaktır. 2 saat koruması da ürünü alıp bot uygulamalarıyla oynayıp kart düşürdükten sonra iade etme diye.
Oyunu yarım saat gibi bir sürede bitirdim ve tüm başarımları aldım ama kart düşmedi. Sonra oyunu açık bıraktım 4 saat oynamış gözüküyorum ama hala bir kart düşmedi.
Ücretsiz DLC'si varmış onu da bitirdim neredeyse 5 saat oynama sürem oldu ama hala kart düşmedi ☹️

Son düzenleme:

Geri
Yukarı