Steam'a Telefondan Giriş Sorunu

13314

Kilopat
Telefona bugün format attım, Steam de yükledim ama kullanıcı giriiş yapmaya çalıştığımda mobil kimlik doğrulayıcısı istiyor. Mobil kimlik doğrulayıcısına mantıken erişebilmem için zaten giriş yapmış olmam lazım ki hesabımdan bakabileyim. Yani böyle kaldım. Bunun çözümünü bilen var mı?

Mobil kimlik doğrulayıcıyı ilk kurarken size bir şifre veriyor. Eğer o şifreyi kaydettiyseniz o şifre sayesinde mobil kimlik doğrulayıcıyı kaldırın. Daha sonrasında formatlı telefonunuzdan tekrar kurun.

Steam destekten steam guardı kaldırın. Sonra giriş yaparken mail doğrulaması ile girebileceksiniz. Tekrardan steam guard aktif edebilirsiniz.

Telefona bugün format attım, Steam'de yükledim ama kullanıcı giriiş yapmaya çalıştığımda mobil kimlik doğrulayıcısı istiyor. Mobil kimlik doğrulayıcısına mantıken erişebilmem için zaten giriş yapmış olmam lazım ki hesabımdan bakabileyim. Yani böyle kaldım. Bunun çözümünü bilen var mı?

SMS ile giriş yapabilirsiniz.

Mobil kimlik doğrulayıcıyı ilk kurarken size bir şifre veriyor. Eğer o şifreyi kaydettiyseniz o şifre sayesinde mobil kimlik doğrulayıcıyı kaldırın. Daha sonrasında formatlı telefonunuzdan tekrar kurun.
O şifreyi de kaybettim. Steam guardı kaldırınca 1 ay kadar alışveriş yapamıyorum, kilitleniyor. Başka çözümü yok mudur?
SMS ile giriş yapabilirsiniz.
SMS ile nasıl yapacağım? Açıklar mısınız acaba?
Steam ayarlarından steam guardı kaldırıp e-postayla aldım şifreyi, sonra tekrar etkinleştirdim. Teşekkür ederim yardım edenlere :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı