Steamcodes Linki Paylaşmak Yasak mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

S.T.R.A.N.G.R.

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi günler sayın Technopat okurları;
Steamcodes adı verilen bir site var. Sitenin çalışma mantığına göre size verilen linki arkadaşlarınıza veya başka bir yere veriyorsunuz. Verilen linke farklı IP'ler üzerinden tıklanıyor. Aynı IP'den aynı linke bir defa tıklayabiliyoruz. Alınan tıklama başına 1 point geliyor. Ve bu pointler üzerinden belli puanlardaki oyunların orjinal keyini satın alabiliyoruz. Örneğin;
  • H1Z1: 29 pts
  • GTA V: 99pts
  • CS:GO :49pts
  • Random steam key: 10pts
gibi. Burada technopat olarak amacımız yardımlaşmak. Korsan oyun kullanımını site olarak sevmiyoruz. Büyük bir konu açılsa bu site için veya bu konu altına birbirimizin linklerini vererek birbirimize puan kazandırsak nasıl olur? Acaba bunun için izin var mıdır? Teşekkürler.

Tamam burası yardımlaşma formu ama böyle saçma bir şey için kullanmaya ne gerek var? Zaten ben inanmıyorum oyunları vericeklerine. Yöneticilerin izin vereceğini sanmıyorum ama.

Eğer yöneticilerimiz izin vermeseydi konuyu denetimden sonra açmazlardı diye düşünüyorum. Ayrıca oyunu veriyorlar. İnternette araştırma yapabilirsin. Her konuda araştırmadan cevap yazıyorsun. O zaman bırakalım herkes korsan oynasın. Orjinal oyunu teşvik etmeye yönelik hareket bunlar.

Hocam linki verirmisiniz.
[Silindi.]

Son düzenleyen: Moderatör:
[Silindi.] Hocam buradan hiç oyun aldınız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım almış. Oradan haberim oldu. (y)

Puanlar sonunda bedava ürün anahtarı bekleyen arkadaşlar kendilerini fazla kaptırmasınlar. Puanlarınız sadece bir miktar indirim sağlıyor ve indirimli fiyat üzerinden satın alabiliyorsunuz. Satın aldıktan sonra da ürün anahtarının bize ulaşıp ulaşmayacağı şüpheli.

İndirimli fiyatlar da adı gibi indirimli değil. Başka yerlerden daha ucuza alabilirsiniz.

Hocam linke tıklarsanız random steam key üzerinden bir key alıp sonucu bildirmek istiyorum. 1 pts eksik. Acaba indirim mi yoksa oyun mu?

Sosyal'e üye olduğunuzda ilk işiniz kuralları okumak olmalıydı.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı