Steam'da C ve D'yi Kullanma

Syper sen adamın dibisin benim csgom 150 fpsden 15 fln düşüodu 1 saniyelik bi foruma baktım d ye kurun fln diolardı benden senin yazını buldum sen adamsın çok saol şuan csyi sildim tekrar yüklenio ama bu sefer dye c 100 gb doluymus d neredeyse boşmus şimdi cs yüklenior inşşallah olur

Merhabalar,
Steam'da oyunlarımın 2 tanesini C: SSD'ye geri kalanını D'ye kurmak istiyorum. Yeni klasör oluşturduğumda kütüphane oluşturulamadı diyor. Sebebini bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler...
Hortlattığım için üzgünüm. Ama Allah razı olsun dostum. Aradan 4 yıl geçse de çözümü yeni buldum :)

Merhabalar,
Steam'da oyunlarımın 2 tanesini C: SSD'ye geri kalanını D'ye kurmak istiyorum. Yeni klasör oluşturduğumda kütüphane oluşturulamadı diyor. Sebebini bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler...
ben de senin gibi oyunlarımı c ve d ye yukledim ama c deki cammon klasorun de C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common için de bulunan Steamworks Shared adlı klasör sendede varmı Konuyu Hortlattım ama

Şimdi yapman gerekenler:
  1. Ilk olarak kütüphanenin olacağı yere bir klasör aç.
  2. Ardından "Steam > ayarlar > indirmeler > kütüphane klasörleri" yolunu izleyerek kütüphane penceresini aç.
  3. Sonra "kütüphane klasörü ekle" butonu ile açtığın klasörü kütüphane olarak seç.
  4. Artık kütüphanen kaydedildi ve "kapat" butonları ile açtığın pencereleri kapat.
  5. Oyuna gel "yükle" butonu ile yüklemek istediğin kütüphaneyi seç. "Devam > devam" basarak oyunu yüklemeye başla.
  6. Artık oyunun C: Veya D:'Deki kütüphanene gidecek.

2020'den yazıyorum sorunumu çözdüğün için teşekkürler :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı