Steam'da C ve D'yi Kullanma

BerkGergin

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Muhendisi
Merhabalar,
Steam'da oyunlarımın 2 tanesini C: SSD'ye geri kalanını D'ye kurmak istiyorum. Yeni klasör oluşturduğumda kütüphane oluşturulamadı diyor. Sebebini bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi yapman gerekenler:
  1. İlk olarak kütüphanenin olacağı yere bir klasör aç.
  2. Ardından "Steam > Ayarlar > İndirmeler > Kütüphane Klasörleri" yolunu izleyerek Kütüphane penceresini aç.
  3. Sonra "Kütüphane Klasörü Ekle" butonu ile açtığın klasörü kütüphane olarak seç.
  4. Artık kütüphanen kaydedildi ve "Kapat" butonları ile açtığın pencereleri kapat.
  5. Oyuna gel "Yükle" butonu ile yüklemek istediğin kütüphaneyi seç. "Devam > Devam" basarak oyunu yüklemeye başla.
  6. Artık oyunun C: veya D:'deki kütüphanene gidecek.

DXpMoZ.png

Yanıtın için teşekkürler bunu bende denedim fakat böyle bir hata alıyorum.

Konu eski de ben yine de bu hatayı alan kullanıcılar varsa yazayım. Aynısı bana da oluyordu forumlara baktım yabancı bir sitede indirme veya güncelleme esnasında yeni klasör açılmadığını öğrendim. Bu hatayı alanlar varsa indirmesi bitince tekrar denesinler.

Konu eski de ben yine de bu hatayı alan kullanıcılar varsa yazayım. Aynısı bana da oluyordu forumlara baktım yabancı bir sitede indirme veya güncelleme esnasında yeni klasör açılmadığını öğrendim. Bu hatayı alanlar varsa indirmesi bitince tekrar denesinler.

Dediğiniz doğru olabilir. Ben sorunumu o zaman çözmüştüm. Ya PC yada programı yeniden başlatarak çözülmüştü. Belki dediğiniz gibi indirme vardı ondan hata veriyordu, yeniden başlatınca düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı