Steam'da En Fazla Para Kazanılabilecek Oyun

Makaleler
4
Yer
Denizli
Başlıkta gördünüz zaten paraya ihtiyacım var bilgisayarda boş boş dolaşıyorum en azından hem oyun oynayayım hem para kazanayım diye düşündüm internette araştırdım gerçekten azda olsa para kazananlar var.

Bildiğiniz en fazla para kazanabileceğim ucuz olan Steam oyunlarını yazarsanız önerirseniz çok sevinirim, şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zup S-X'ten düşen kartlar veya cevher alarak (veya süresi dolmadan ucuz yaz indirimleri kartları vb. gibi eşyaları alıp cevhere dönüştürerek) yine Zup S-X 3'lü kart takası ile satış. Tam anlatamadım ama anlamışsındır sanırım.

Ben CS:GO üzerinde Steam bakiyesi kazanıyorum. Onlarla da oyun alıyorum. Nakite çevirmeye çalıştığın zaman çok fazla kesinti oluyor ve aşırı uğraş gerektiriyor. İndirimde çıkartma alıyorsun, değerlenince satıyorsun. Değerlenmesi 1-2 yıl sürebiliyor.

CS:GO'da kutudan İkarus Düştü çıkmıştı. Çokta oynamam ama arkadaşım çok para ettiğini söylemişti pazarda sattıktan sonra 5 tane sağlam oyun almıştım.

CS:GO'da hırs yaptım bütün parama kasa açtım ve 100 kasadan bir şey çıkmadı, 2 bıçak, 1 eldiven arka arkaya açanı gördüm oyun oynamayı bıraktım. :)

CS:GO'da hırs yaptım bütün parama kasa açtım ve 100 kasadan bir şey çıkmadı, 2 bıçak, 1 eldiven arka arkaya açanı gördüm oyun oynamayı bıraktım. :)
Benzeri bana oldu. Öylesine açayım dedim kasa düşürmüştüm satıp anahtar aldım. 800 küsürlük bıçak çıktı. Pazarda satıp 2 tane daha ucuz bıçak aldım kalan parayla full kasa açtım yaklaşık 300 lira felan 100 lirayı bile amorti edemedi [emoji23].

CS:GO dışında varmı bildiğiniz başka oyun 200 tane oyun var sitelerden aldığım kart düşürüp satıyorum şuana kadar 100 TL'ye yakın para olmuştur. Varmı item düşüp satabileceğimiz oyun? Kart işi biraz sıkıntı çünkü sınırı var 4 5 karttan sonra kart düşmüyor maalesef.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı