Steam'deki eşyalarımı nasıl nakit paraya çevirebilirim?

Monarchz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Yaklaşık 100TL'lik envanterle başladığım kumar maceramı 100 dolar ile kapatıyorum. Daha fazla ileriye gitmeyip paramı nakite çevirmek istiyorum. Elimdeki tüm eşyalar Rust'a ait. En az kayıpla nasıl nakit paraya çevirebilirim? CS:GO bıçağı alıp ByNoGame'de satmak en mantıklı seçenek gibi duruyor ama sizlerin de görüşünü dinlemek istiyorum.

Bro o eşyaları Steam'den nakite çevirmezsin diye biliyorum güvenilir bir kasa açma sitesinde withdraw edebilirsin veya dediğin gibi ByNoGame'den withdraw edebilirsin sana kalmış bir şey ancak ByNoGame'de vergi fazla alıyor kasa açma siteleriyle alakalı bilgim yok.

Aynen tüm Rust itemlerimi satıp, CS:GO bıçağı alacağım sonra da ByNoGame'de satacağım.
Hem Steam %13 kesecek hem de Bynogame'den satarken indirimli koyacağınız için ordan kesinti olacak hem de %10 Bynogame kesintisi eklenecek. Bence çok fazla kesinti oluyor bu yöntemle. Buff163 üzerinden itemleri satıp ordan CS skini alıp satmak daha mantıklı gibi duruyor.

Nakite çevirin, buradan Steam gift ile indirimli oyun olarak satın.
Hangi konu başlığı altında bunu yapabilirim?

Hem Steam %13 kesecek hem de Bynogame'den satarken indirimli koyacağınız için ordan kesinti olacak hem de %10 Bynogame kesintisi eklenecek. Bence çok fazla kesinti oluyor bu yöntemle. Buff163 üzerinden itemleri satıp ordan CS skini alıp satmak daha mantıklı gibi duruyor.
Buff163 güvenilir midir? Herhangi bir komisyon alıyor mu siteye item satarken veya alırken?

Geri
Yukarı