Steam'dan Banlı GTA 5 Hesabını Silip Yenisini Almak

DamacanaKapagi

Hectopat
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla Steam'dan GTA V aldığımızda kod geliyor. Benim şu anki Steam hesabımda banlı GTA V var. Ben bunu kaldırıp yeni Rockstar hesabı açıp Steam'dan oyunu kaldırıp bir daha satın alsam sıkıntı çıkar mı?

Çıkabilme olasılığı orta derecededir. Ancak eline hiçbir şey geçmeyeceğinden denemekten kaçınmamak daha iyi olur. Olursa bana da söylemekten kaçınmamak daha iyi olur. Başarılar dilerim.:neo:

Steamdan oyun kaldırma olayını ilk defa sizden duyuyorum.
Siz hiç yeni Steam hesabıyla uğraşmayın. Zaten Steam versiyonu Rockstar Games versiyonundan pahalı. Boştan yere ona para vermek yerine yeni bir Social Club hesabı açın. Bağlantıdan gayet ucuza GTA 5 kodu alın. Rahat rahat oynayın. Hile yapmamaya özen gösterin.
GTA 5 Satın Al, Rockstar Games CD Key| 41% İndirim - DurmaPLAY

Steamdan oyun kaldırma olayını ilk defa sizden duyuyorum.
Siz hiç yeni Steam hesabıyla uğraşmayın. Zaten Steam versiyonu Rockstar Games versiyonundan pahalı. Boştan yere ona para vermek yerine yeni bir Social Club hesabı açın. Bağlantıdan gayet ucuza GTA 5 kodu alın. Rahat rahat oynayın. Hile yapmamaya özen gösterin.
GTA 5 Satın Al, Rockstar Games CD Key| 41% İndirim - DurmaPLAY
Bende başta senin gibi düşünüyordum ama steamde yaz indirimi olduğunda 70 TL'ye düşüyor ve PUBG'den gelen kasaları satarak alıcam o yüzden steam'den olsun istiyorum yoksa senin dediğin daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı