Steam'dan hediye oyun gönderemiyorum

Dediğiniz alanda bu şekilde bilgiler var. Şimdi ne kadar hediye gönderebilirim ne yapabilirim nasıl hesaplanıyor?Eki Görüntüle 1061420

Mağaza veya oyun içi öğelerden yapmış olduğun satın alımların 1.8X katını geçerse bu yasaklamayı veriyor.
Mesela 10 TL'lik bir oyun aldın 18 TL üstü bir oyun hediye etmeye çalışırsan bu hatayla karşılaşırsın.

Ekran görüntüsü 2023-01-03 013320.png

Hortlatıyorum ama ben de bu sorunu yaşıyorum. Şu anlık 64,96 hediye gönderebilirim anladığıma göre. Steam'e destek attım umarım yardımcı olurlar çok uğraştım bunun için.

Yazdım bilgilerimi gönderdim yançardan asıl hesaba almak için yaptım bin pişman oldum 200 TL gitti sandım Papara'yı aradım biz ile kaynaklı değil diyor ne zaman cevap verirler. Steam destek halleder umarım.

gift miktarı demişsin de gift olarak oyun veya dlc atarsakta onu para olarak mı görüyor tam olarak. yani sonuçta dlc atmış oluyorsun veya oyun atmış oluyorsun gift olarak.
Hocam hortlatıyorum ama 5 saat önce aynı sorun bende oldu ticket attım 4.5-5 saat içinde dönüş yaptılar hesabınız güncellendi satım alma talebinizi yeniden deneyin diye sorunumuz çözüldü tavsiyem ticket atıp bekleyin

Hocam hortlatıyorum ama 5 saat önce aynı sorun bende oldu ticket attım 4.5-5 saat içinde dönüş yaptılar hesabınız güncellendi satım alma talebinizi yeniden deneyin diye sorunumuz çözüldü tavsiyem ticket atıp bekleyin
Sonra aynı hataya tekrar düşüyorsun, destek ekibi ile iletişim kurduğunda ise daha fazla yardım etmiyorlar; sadece mesajı kapatıp gidiyorlar.

Konuyu tekrardan gündeme sokuyorum ama ben de de aynı sorun yaşanıyor. Steam inventory helper dan kontrol etmeme rağmen göndermiyor. Birde bu kadar harcamaya hediye gönderme kıstası az değil mi

Dosya Ekleri

• 1700491088335.jpg
    1700491088335.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 43

Geri
Yukarı