Steam Hediyesini Hediye Etmek

Öyle bir şey yapmak şu an için imkanlı değil ve ileride geleceğini zannetmiyorum bu Gaben'ın pek hoşuna gitmez.

Bende bir arkadaşıma sormuştum aylar önce araştırmıştım ama yok öyle bir şey mantıksız bence olmasında :D
Teşekkürler cevap için.
G2A.com sitesini belki bilirsiniz. Burada Steam fiyatının çok daha altında oyunlar satılıyor ama keyden bahsetmiyorum, hediye satılıyor. Yani parayı ödediğinizde oyun size hediye olarak gönderiliyor.
Bu konuyu açmamın sebebi de buydu.
Tekrar teşekkürler.

Denemedim ancak hediye olarak gelen oyunlarda Kütüphaneye ekle ve ya envantere ekle seçeneği yok mu ? Envantere eklenirse belki daha sonra siz de gönderebilirsiniz.

Sadece teori, hediye gelen oyunları direk kütüphaneye eklediğim için bilgim yok.

Steam hesabınıza bir ürün hediye olarak gönderildiğinde, bunu envanterde sakla yada kütüphaneme ekle seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. Envanterde saklarsanız istediğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. (bazı oyunlar ülke sınırlaması ile beraber gelir, sınırlanan ülkelerin dışına gönderemezsiniz)

Steam hesabınıza bir ürün hediye olarak gönderildiğinde, bunu envanterde sakla yada kütüphaneme ekle seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. Envanterde saklarsanız istediğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. (bazı oyunlar ülke sınırlaması ile beraber gelir, sınırlanan ülkelerin dışına gönderemezsiniz)
Cevap için teşekkürler. Peki bunu siz denediniz mi yoksa tahmin mi ediyorsunuz?

Geri
Yukarı