Steam'dan niye nefret ediyorum?

Hocam miningden gelen parayı Papara'ya mı alıyorsunuz? Eğer öyleyse size tavsiyem Enpara'ya üye olmanız ve parayı oraya aktarmanız, bu sayede bu sorunu yaşamamanız gerekir.
Ancak 3. parti demişsiniz, o konu biraz sıkıntılı. Belki Steam o siteyi dolandırıcı olarak nitelendiriyor olabilir. Rica etsem sitenin linkini atar mısınız? Eğer site çalıntı kartlar ile aldığı kodu satıyorsa ve o çalınan hesapların sahibi bunu bankasına bildiriyorsa geri ödeme yapılıyor olabilir.

Çalıntı kart mı alıyorsun crypto parayla?

Bu da çalıntı kartla satılan bakiye olabilir.

Steam'i suçlayacağına böyle işler yapma bence.
Çalıntı kart falan satın almıyorum? Ön ödemeli VISA kart satın alıyorum kişiye özel.
Hocam miningden gelen parayı Papara'ya mı alıyorsunuz? Eğer öyleyse size tavsiyem Enpara'ya üye olmanız ve parayı oraya aktarmanız, bu sayede bu sorunu yaşamamanız gerekir.
Ancak 3. parti demişsiniz, o konu biraz sıkıntılı. Belki Steam o siteyi dolandırıcı olarak nitelendiriyor olabilir.
Aldığım e-pin sitesinde arkadaşlarım gayet memnundu ben de aldım ama pek ondan olacağını sanmıyorum, bu arada öneriniz için sağolun.
Ancak 3. parti demişsiniz, o konu biraz sıkıntılı. Belki Steam o siteyi dolandırıcı olarak nitelendiriyor olabilir. Rica etsem sitenin linkini atar mısınız? Eğer site çalıntı kartlar ile aldığı kodu satıyorsa ve o çalınan hesapların sahibi bunu bankasına bildiriyorsa geri ödeme yapılıyor olabilir.
ggorqq.com

Her alışverişe ayrı kart kullanmak çok mu güvenli duruyor hocam karşıdan bakınca 😁
Yani hayır ama direk dolandırıcılık atmak yerine bana mail atsa, dese bak şu, şu, şu bilgileri at yoksa oyunlarını iade ederiz, hesabını kitleriz. Çat diye hesabı kitliyorlar. Eğer dolandırıcı olduğumu düşünüyorsa bundan dediğim hariç hesabı takasa kapayabilir.

Yani hayır ama direk dolandırıcılık atmak yerine bana mail atsa, dese bak şu, şu, şu bilgileri at yoksa oyunlarını iade ederiz, hesabını kitleriz. Çat diye hesabı kitliyorlar. Eğer dolandırıcı olduğumu düşünüyorsa bundan dediğim hariç hesabı takasa kapayabilir.
İyi de hocam kullandığınız yöntem zaten dolandırıcıların kullandığı yöntem. Takasa kapatması sizi engellemez ki.

Attığınız sitedeki fiyatlar Steam ile aynı? Neden oradan alıyorsunuz? Site pek güvenilir gelmedi bu arada, bence soğuk su içip bilinen yerlerden alın.
Bu arada siz tam olarak ne yapmaya çalışıyorsunuz? Yani tam olarak amacınız ne? Gerçekten konuyu tam anlayamadım.

Attığınız sitedeki fiyatlar Steam ile aynı? Neden oradan alıyorsunuz? Site pek güvenilir gelmedi bu arada, bence soğuk su içip bilinen yerlerden alın.
Bu arada siz tam olarak ne yapmaya çalışıyorsunuz? Yani tam olarak amacınız ne? Gerçekten konuyu tam anlayamadım.
Belli bir amacım yok. Alışveriş yaptım ve sürekli dolandırıcı damgası yediğimden bahsettim. Steam bana döndü ve bazı bilgiler istedi verdim. Biraz da bunu bekleyelim :D

Çünkü arkadaşlar beni ne olursa olsun kendi param olsa bile dolandırıcılıkla suçluyorlar.
Resimlerde olduğu gibi kartlar benim olmama rağmen hep Steam hangi hesapta olursam olayım mining ile aldığım ön ödemeli kartları kullanınca bana dolandırıcı damgası vuruyor ve açmıyor da. 3. parti bir siteden aldığım toplam 130TL değerindeki cüzdan kodu bakiyemi de yediler. Artık yeter ya. Zaten hayatımda bu kadar büyük bir şirketten bu kadar yavaş bir destek daha görmedim 2.5 gün oldu hala tık yok.

Hayret tek sende oluyormuş.

Geri
Yukarı