Steam'dan Telefon Faturası Üstüne Oyun Almak

hocam normalde olması lazım, STEAM mobil ödemeyi destekliyor. Yalnız ben de beceremedim, AVEA müşterisiyim. Hattımı mobil ödemelere açtım, ürünü sepetime ekleyip mobil ödeme seçeneğini seçerek devam ettim. BoaCompra devreye giriyor telefon numaramı girdim, sonra mesajla onay istiyor. Onaydan sonra hata verdi. Hattınız mobil ödemeyi desteklemiyor gibisinden bir şeydi. AVEA yı aradım hattınız mobil ödemelere açık herhangi bir sorun gözükmüyor dedi. Bi daha da uğraşmadım öyle kaldı. Kusura bakma sadece tecrübemi paylaşmak istedim...

hocam normalde olması lazım, STEAM mobil ödemeyi destekliyor. Yalnız ben de beceremedim, AVEA müşterisiyim. Hattımı mobil ödemelere açtım, ürünü sepetime ekleyip mobil ödeme seçeneğini seçerek devam ettim. BoaCompra devreye giriyor telefon numaramı girdim, sonra mesajla onay istiyor. Onaydan sonra hata verdi. Hattınız mobil ödemeyi desteklemiyor gibisinden bir şeydi. AVEA yı aradım hattınız mobil ödemelere açık herhangi bir sorun gözükmüyor dedi. Bi daha da uğraşmadım öyle kaldı. Kusura bakma sadece tecrübemi paylaşmak istedim...
Eyvallah kardeşim teşekkür ederim.

Turkcell Faturalı ve Faturasız denendi... Kredi kartında para kalmayınca ve yatırmaya üşenince, toplamda 100 TL'lik alışveriş yaptım. Turkcell'de problem yok. Vodafone hat ile arkadaşım denemişti onda problem çıkmıştı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı