Steam SteamDB uyarı geçmiş "Ben yatmaya gidiyorum" olarak

Yeni fiyatların gözükmediğini söylememiş hocam, demiş ki MENA ve LATAM bölge fiyatları otomatik olarak görüntülenemeyecek Valve saati farklı olduğu için demiş. Ve ben yatmaya gidiyorum yani ben yatarken fiyatlar değişecek ama burada hemen göremeyeceksiniz demek istemiş.
Hemen hemen aynı şeyler hocam. Büyük ihtimal gece 3 veya 4 gibi güncelleyecekler. Ve biz uyuyor olacağız.

Hemen hemen aynı şeyler hocam. Büyük ihtimal gece 3 veya 4 gibi güncelleyecekler. Ve biz uyuyor olacağız.

Hocam sabaha kaldı gibi duruyor bu gece zor biraz

Madem 20 Kasım'da güncelleme olmayacaktı ne diye 20 Kasım yazıyorsun oraya. Mahkemeye taşır kararı iptal ettiririz.

Öyle bir durum değil bu hocam Aksatıyorlar bilerek

Madem 20 kasımda güncelleme olmayacaktı ne diye 20 kasım yazıyorsun oraya. Mahkemeye taşır kararı iptal ettiririz.
Zor bir şey hocam bu. Yani bütün oyunların fiyat biriminin değişmesi ve güncellenmesi gerekiyor. Kullanıcı sayısının en az olduğu vakitte yapıcaklardır.

10:00 Pasifik saati sabah 09:00 yapıyor aslında fakat ofisi kapatıp gitmeleri gerekiyor. Gece 10 da güncelleyemezler. O yüzden salı bakımı zamanında güncelleyecekler bence hocam.

Eğer salı bakımına sarkarsa sonbahar indiriminde birkaç saatimiz olacak. İndirime girmeyen büyük oyunları almak için son bir şansımız olabilir. Keşke sarkıtsalar bu şekilde. Bir umut...

Yeni konular

Geri
Yukarı