Steam'de 100 dakika oynanan oyun iade edilir mi?

120 dakikayı birkaç dakika geçse bile insaflı davranıp iade edildiğini duymuştum. Tabii bu sizin sicilinize de bağlı. Sürekli iade edip adamları çıldırttıysanız bu hakkınızı elinizden alırlar.
150 dakika dolan oyunu iade etmiştim, oyun hatalıydı ve hata verip duruyordu. Onlar da biliyorlar neyin ne olduğunu ona göre bir prosedür işliyorlar.

Steam'de böyle bir açık var.

Valve öyle demiyor ama.

Ne için iade talep edebilirim?

Valve, help.steampowered.com ile gönderilen iade talebi doğrultusunda 2 saatten az oynanmış (çevrimiçi, çevrimdışı ve paylaşılmış kütüphane oynama süreleri dahil) ve satın alım işlemi üzerinden 14 günden fazla geçmemiş isteklere geri ödeme yapacaktır. Açıkladığımız iade kurallarının dışında kalıyor olsanız bile talep gönderin, biz inceleriz.

Adamlar böyle bir aciga müsaade etmezler.

Valve öyle demiyor ama.

Valve, help.steampowered.com ile gönderilen iade talebi doğrultusunda 2 saatten az oynanmış (çevrimiçi, çevrimdışı ve paylaşılmış kütüphane oynama süreleri dahil) ve satın alım işlemi üzerinden 14 günden fazla geçmemiş isteklere geri ödeme yapacaktır. Açıkladığımız iade kurallarının dışında kalıyor olsanız bile talep gönderin, biz inceleriz.

Ben bizzat uyguladım birkaç sefer. Güncel olarak var mı bilmiyorum ama geçen yaza kadar vardı.

Valve öyle demiyor ama.

İlk rozeti alana kadar her oyunu iade ediyorlar.

İlk rozeti alana kadar her oyunu iade ediyorlar.

Rozetle alakasi nedir tam olarak?

Güncel olarak var mı bilmiyorum

Bu durum coktandir ayni. Kac saatlik oyunu iade ettiniz mesela? Bazen iyi güne denk gelirseniz 5-6 saatlik oyunlari bile iade aldiklari oluyor. Bunun sebebi oyunu cevrimdisi modda oynamaniz degil, destek ekibinin iyi tarafina denk geldiginizden kaynaklaniyordur.

Cevrimdisi oynarken oyun saati profile islemez ama, Steam'de kayit altina alinir.

Rozetle alakasi nedir tam olarak?

Bu durum coktandir ayni. Kac saatlik oyunu iade ettiniz mesela? Bazen iyi güne denk gelirseniz 5-6 saatlik oyunlari bile iade aldiklari oluyor. Bunun sebebi oyunu cevrimdisi modda oynamaniz degil, destek ekibinin iyi tarafina denk geldiginizden kaynaklaniyordur.

Cevrimdisi oynarken oyun saati profile islemez ama, Steam'de kayit altina alinir.

Saatlik değil. Çevrim dışı modda saat yazmıyordu. Hiç oynamamşım gibi iade etmiştim. Hatta Dishonored oyununu bitirip iade etmiştim.

Geri
Yukarı