Steam'de 100 mb/s internet en fazla 4,1 mb/s indirme yapıyor

Başak bir oyun indirmeye çalıştığınızda da aynı hız düşüklüğünü yaşıyor musunuz?

Evet Epic ve diğer her yerde aynı arada bir 5-6 dakikalığına 9'a çıkıyor 11'i zorluyor internetten baktım olması gerekende o ama nedense sonra düşüyor sabit 4 oluyor Torrent ile de aynı problemi yaşıyorum.

Suudi Arabistan diye geçiyor. O da olmazsa Rusya'yı öneririm.

İkisinde de 3,8 alıyorum.

Evet Epic ve diğer her yerde aynı arada bir 5-6 dakikalığına 9'a çıkıyor 11'i zorluyor internetten baktım olması gerekende o ama nedense sonra düşüyor sabit 4 oluyor Torrent ile de aynı problemi yaşıyorum.
O zaman bağlantınızda sorun var sanırım. Steam olarak açılınca ben sadece Steam'de var diye düşünmüştüm.

Forumlarda Steam'de CPU'nun önemini gösteren onlarca konu var bakabilirsiniz. Modların teknik bilgisi 10/2 falan olduğundan dolayı direkt ban atıp yanlış bilgi diyolar. Bide konuyu araştırın diyolar kendileri araştırmadan... Bu komik olayla ilgili redditte konu açıcam ban yemezsem atarım buraya ama yediremedikleri banlarlar burası Türkiye kimse hatasını kabul etmez.

Hatta mesajı bile sileceklerdir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

The CPU decompresses the game as you download it. Yes it is a bottleneck. LTT tested the latest 5950x 16 core CPU and it managed around 500 Mbps on a 10 gig connection. No the pcie cable wont help. A new cpu would definitely help or you can overclock your cpu and just wait for the download to complete.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı