Steam'de 102 TL ile ne alınılabilir?

Aksiyon tarzı oyunları seviyorum. Bilim kurgu ve açık dünyada olur.
Açık dünya için AC Odyssey bakılabilir. Ben ek paketler sevmem sadece oyun olsun diyorsan cebine para da kalıyor.
Metro oyunlarına bakabilirsin.
Bilim kurgu için Detroit Become Human'a bakabilirsin.
Daha önerebileceğim çok oyun var fakat. Ya 100TL üstünde ya da 100'nin çok altında kalıyor.

102 TL'ye Idle Master'ı araştırıp alabileceğin oyunları katlayabilirsin. Bende 6 TL vardı birkaç günde bu kadaryaptım kart koleksyonu satarak Elden Ring alacağım🤓 Eki Görüntüle 1439737

Hocam konu dışı olcak ama Idle Master da kart sınırı yok mu bende 25 yazıyordu sonra bir daha gelmedi? Bir de Valve'ın oyunlarını kara listeye almak gerekmi? VAC yememek için.

Oyun önerisi olarak Metro Exodus öneririm.

1656853111636.png
1656853121961.png
1656853133081.png

Dostum bunları yaparsın zaten bir sürü konu var idle master ile alakalı biraz araştırısanız mantığı çözersiniz sadece bu oyunlarla yapmadım benim steamda çok fazla oyun olduğu için onlardan da geldi bunlar 1 liralık oyunlar 1 liralık oyunlardan 2 3 lira kar edebiliyoruz ya da parlak kart düşerse daha çok kazanırsınız.

Eki Görüntüle 1439750Eki Görüntüle 1439751Eki Görüntüle 1439752
Dostum bunları yaparsın zaten bir sürü konu var idle master ile alakalı biraz araştırısanız mantığı çözersiniz sadece bu oyunlarla yapmadım benim steamda çok fazla oyun olduğu için onlardan da geldi bunlar 1 liralık oyunlar 1 liralık oyunlardan 2 3 lira kar edebiliyoruz ya da parlak kart düşerse daha çok kazanırsınız.
Hentai Bad Girls özellikle dikkatimi çekti hocam. O oyunda bir deneyeceğim.

Eki Görüntüle 1439750Eki Görüntüle 1439751Eki Görüntüle 1439752
Dostum bunları yaparsın zaten bir sürü konu var Idle Master ile alakalı biraz araştırısanız mantığı çözersiniz sadece bu oyunlarla yapmadım benim Steam'de çok fazla oyun olduğu için onlardan da geldi bunlar 1 liralık oyunlar 1 liralık oyunlardan 2-3 lira kar edebiliyoruz ya da parlak kart düşerse daha çok kazanırsınız.

Bir kısmı vardı bende bir kısmını sepete attım 60 TL kaldı başka ne önerirsin.

Geri
Yukarı