Steam'de 1200 TL ile ne yapılabilir?

Merhaba arkadaşlar uzun süredir forumda yoktum tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Parayı Metin2 PvP'lerde won satarak kazanmıştım biriktirmiştim. Babamın paraya ihtiyacı varmış hepsini verdim. Doğrusu bıçak almak bana aşırı mantıksız gelmeye başlamıştı son zamanlarda da öyle oldu. İyi ki de almamışım o zaman bin TL idi.
Şu an ise 880-900 TL arası sipariş alıyor. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim biraz daha düşerse almayı planlıyorum.

Eki Görüntüle 1282520

Şimdilik 220 TL param var son bir 230 TL daha kazanabilirsem o bıçağı almak istiyorum. Neden böyle yapıyorsun diye sorarsanız şahsen paraya ihtiyacım yok ancak bir şeyi cebimden para vererek değil de bileğimin hakkı ile kazandığımda çok daha zevk alıyorum ve mutlu oluyorum. Okuduğunuz için teşekkürler son gelişmelerden sizi haberdar edeceğim.
CS kasaları hakkında daha önce bu işle çok fazla uğraştım yatırım yapmak ne kadar mantıklı gelse de biz Steam'i eğlence için kullandığımızdan mütevellit yatırım yapmak değil de zevk aldığım şeylere harcamak istiyorum. Yatırımımı zaten okul okuyarak yapıyorum ileride part time işler yerine sigortalı maaşlı bir işim olacak en azından öyle olacağına inanıyorum :D part time işlerden gına geldi doğrusu.

Oraya istersen 10 TL bile sipariş geçebilirsin ona bakarak skinin fiyatı belirlenmez. En son satışlara bakılarak verilir. Bu skinin fiyatı 900 TL'den aşağı düşmez, düşerse olağanüstü bir durum var demektir.

Tamam bro anladım ben seni.

Fiyatlar yine düşmüş mü? Ay takvimi indiriminden dolayı skinlerin düşeceğini söylemişdi bana kadim bir dost. Önceki zamanlarda 750TL bile gördü skinim. Ben o mesajı yazarken 592 civarında bir şeyler olması lazım.

Fiyatlar yine düşmüş mü? Ay takvimi indiriminden dolayı skinlerin düşeceğini söylemişdi bana kadim bir dost. Önceki zamanlarda 750TL bile gördü skinim. Ben o mesajı yazarken 592 civarında bir şeyler olması lazım.
Gayet normal. Mağaza indirimlerinde skin fiyatlarında düşüş oluyor genelde. Birazda dolar kurunun etkisi vardır. Eğer satacaksanız beklemenizi tavsiye ederim.

Gayet normal. Mağaza indirimlerinde skin fiyatlarında düşüş oluyor genelde. Birazda dolar kurunun etkisi vardır. Eğer satacaksanız beklemenizi tavsiye ederim.
Bekleteceğim brom. O bahsettiğim kadim dost bana tarih verdi :) Onun önerisini dinlemeye karar verdim.

Hayır düşmedi. Aksine bazı şeylerin fiyatı arttı. 3 haftadır piyasayı çok yakından takip ediyorum düşüş bekliyordum bende (indirimlerde düşüş olur çünkü insanlar oyun almak için skinlerini, kasalarını satar) ama düşmedi, belki de herkes alacağını önceki indirimde aldı, çünkü 20 gün oldu daha çok değil.

Arkadaşlar selam tekrar konu açmak istemedim bu yüzden buraya yazacağım. Elime tekrardan aynı miktar geçti. Sizce operasyonla bıçak mı almalıyım yoksa boş verip oyun mu almalıyım veya hiçbir şey yapmayadabilirim CS:GO'dan veya PUBG gibi oyunlardan farm yaparak yavaş yavaş biriktirerek de bir şeyler alabilirim ne yapmalıyım sizce?

Arkadaşlar selam tekrar konu açmak istemedim bu yüzden buraya yazacağım. Elime tekrardan aynı miktar geçti. Sizce operasyonla bıçak mı almalıyım yoksa boş verip oyun mu almalıyım veya hiçbir şey yapmayadabilirim CS:GO'dan veya PUBG gibi oyunlardan farm yaparak yavaş yavaş biriktirerek de bir şeyler alabilirim ne yapmalıyım sizce?

Operasyon kesin al.

Güncelleme; Steam'de 150 TL+100 adet kasa var toplam 950 olacak eğer kasalar tekrar 9.20 bandına fırlarsa. Biraz daha ekleme yapabilirim indirim zamanı bıçaklar düşüyor o zaman almayı düşünüyorum. Bir arkadaşım shadow daggers al dedi:
360fx360f.png

Sizce nasıl olur ?
Bu arada arkadaşlar oyun almamamın sebebi birkaç sene sonra iş sahibi olacağım için. O zaman kendi paramla istediğim oyunu alabilirim. Birkaç sene beni idare edecek bayağı bir oyuna sahibim 450 adet oyunum var. Epic'te de bir o kadar vardır.

Güncelleme; Steam'de 150 TL+100 adet kasa var toplam 950 olacak eğer kasalar tekrar 9.20 bandına fırlarsa. Biraz daha ekleme yapabilirim indirim zamanı bıçaklar düşüyor o zaman almayı düşünüyorum. Bir arkadaşım shadow daggers al dedi:
Eki Görüntüle 1307633
Sizce nasıl olur ?
Bu arada arkadaşlar oyun almamamın sebebi birkaç sene sonra iş sahibi olacağım için. O zaman kendi paramla istediğim oyunu alabilirim. Birkaç sene beni idare edecek bayağı bir oyuna sahibim 450 adet oyunum var. Epic'te de bir o kadar vardır.
Kasaları operasyonun bitiş tarihinden önceki son gece satabilirsin. En yüksek fiyatlara o zaman gelir. Operasyon uzayabilir. Operasyon uzarsa kasa fiyatları kısa vadede düşer. Oyun almak veya almamak senin elinde ama ileride kurla birlikte kaç katına alacağını bilemezsin. Zevk aldığın yönde devam et. 1-2 seneye düşünme.

Kasaları operasyonun bitiş tarihinden önceki son gece satabilirsin. En yüksek fiyatlara o zaman gelir. Operasyon uzayabilir. Operasyon uzarsa kasa fiyatları kısa vadede düşer. Oyun almak veya almamak senin elinde ama ileride kurla birlikte kaç katına alacağını bilemezsin. Zevk aldığın yönde devam et. 1-2 seneye düşünme.

Direk skin koleksiyonu yapmak istiyorum hocam oyunlar konusunda bir doygunluğa ulaştım hatta şöyle söyleyim sabah ders çalışıyorum akşam işe gidiyorum günde 2 saat anca oynayabiliyorum RDR'yi bile aylardır bitiremedim daha %30 falan anca ilerlemişimdir. Final Fantasy 15, DMC5, Batman gibi oyunların çoğuna sahibim zaten ve bunların yanında multiplayer oyun manyaklığım var MP oyunların %80'ine sahibim Hunt Showdown bile var. Çok uzun bir süre bu oyunları bitirebileceğimi sanmıyorum. Tek isteğim hani 3-4 yıl CS:GO oynadım bir bıçağım olsun kalsın envanterde belki ileride artar artmasa bile kalsın yani. Elime geçen parayı Steam'e gömüp 3-5 CS:GO ve Rust skini almak istiyorum bazen CS:GO'da karşıma hile geliyor triggerlanıyorum sinirleniyorum ancak gene de bende bir heves oldu :D. Elime para geçtikçe Steam'de koleksiyon yapmayı bir şeyler almayı istiyorum. Şu sıralar CS'den daha çok PUBG oynuyorum PUBG aşırı sardı üstüne para da kazanıyorum geçen bir kasa açtım 100 TL'lik skin attı :D.
Amacım cepten para yatırmak değil cepten para yatırarak herkes yapar 2-3 bin basarım istediğim her şeyi alırım. Emek vererek aldığım skin daha çok hoşuma gidiyor o skinde anılarım birikiyor ve yıllar sonra baktığımda nasıl aldığım aklıma geliyor vay be diyorum, o hisse bayılıyorum işte.

Geri
Yukarı