Steam'de 19.000 saat CS:GO nasıl yapılabilir?

GoddesC5

Decapat
Bir kaç oyun, item, hesap satış sitesinde çok fazla "+1500 saat CSGO hesabı" "+19000 saat CSGO hesabı" gibi ilanlar görüyorum. Bunları saat kasma programlarıyla yaptıklarını biliyorum ancak, 1500 saat kulağa ne kadar az gelse de, 19000 saat hayli hayli fazla bir zaman ve 2 yıla yakın bir süre ediyor. Yetmezmiş gibi bunu koyan bir arkadaş da +200 Adet stok bulunduruyor. 200 Adet hesabı 2 yıl içerisinde durmadan mı kasıyorlar, yoksa bir açığı vs. mi var? Bilenler aydınlatabilirse çok sevinirim, 2-3 gündür araştırıyorum hiçbir şeyle karşılaşamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    164,9 KB · Görüntüleme: 183
Durmadan kasmıyorlar. Bu hesaplara belirli saatlerde botlar giriyorlar. Benim Steam hesabımda da arkadaşım olan bot hesaplar var. 2-3 gün aktif olup 1 gün çevrimdışı gözüküyorlar. Sanal bilgisayarlar üzerinden oyun saati arttırmak mümkün.

İstedikleri değere ulaşana kadar programı açık tutuyorlardır diye düşünüyorum. Mesela yüklediğiniz görselde son 14 günde 330 saat diyor, bu da 14 gün boyunca saat programını hiç kapatmadıkları anlamına geliyor. (14x24=336)

Bot pogramlarla kasıyorlar. Ben övgü botu almıştım 900 övgüm var. Serverde 1 saate atmışlardı. Şu an oyunda karşıma gelen türkler övgüyü görüp hile diye ağlıyor.

7 yıl boyunca 2 arkadaş oynayarak yaptık 25000 saat civarı ben bıraktım o devam etti şimdi bu kadar olmuş.
Günde 9 saat cs mi oynadınız?

Bot pogramlarla kasıyorlar. Ben övgü botu almıştım 900 övgüm var. Serverde 1 saate atmışlardı. Şu an oyunda karşıma gelen türkler övgüyü görüp hile diye ağlıyor.

Günde 9 saat CS mi oynadınız?

Takım vardı çok fazla oynadım hayatım CS'den ibaret idi 7-8 yıl öyle söyleyeyim FACEIT falanda var 9 level iken bıraktım 10 level civarına kadar gelirdim takım dağıldı iş güç falan girdi araya ama cidden hayatımın 7 yılını bıraktım bu hesaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı