Steam'de saat nasıl kasılır?

VDS satın alıp Idle Master Extended'ın içerisindeki steam-idle'ı kullanabilirsiniz. Veya freehourboost.com üzerinden kasabilirsiniz. (100 saatte bir renew yapmak veya plan satın almak gerekiyor.)

Oyunu arkada açık bırakabilirsin başka çözümü yok gibi. Ayrıca çoğu o oyunu o kadar saat oynamıştır. Online oyunsa normal zaten o kadar saat, hikayeliyse de oyunun fanatiği olmuştur.
Dostum böyle birşey imkansız 30dk lık oyunu 20.000 saat oynayabilir mi sence? bu neredeyse 3 yıl demek ve bir günde 24 saat oynayamayacağına göre burada bir olay var demektir.

Ona da kasılır çünkü Online sürümü var. (Tek kişilik modda 20k saat kasacak da değildir bence 🙄)
İçerik üreticisi veya speedrunner olabilir.

Oynamadığınız kadar saat göstermenin mantığı nedir?

Dostum böyle birşey imkansız 30dk lık oyunu 20.000 saat oynayabilir mi sence? bu neredeyse 3 yıl demek ve bir günde 24 saat oynayamayacağına göre burada bir olay var demektir.
Hangi oyun 30dk'lık? RDR2, GTA 5, CP2077 gibi oyunları %100 yapmak sadece 50 saati buluyor. Online oynasa bu saat sonsuza kadar gider çünkü sınırı yok. Hikayeli oyunlarda da adam çok sevmiştir birçok kez bitirmiştir baştan. Hikayesi 5-10 saat süren ve online'ı olmayan oyunlarda haklısınız 20k saat imkansız gibi. Onu da yukarıda bazılarının yazdığı programlar ile yapıyorlar ancak sırf gösteriş yapacağım diye hesabınızı riske atmanızı önermem. Kullananlar var bir şey olmayın demiyor, olabilir.

Hangi oyun 30dk'lık? RDR2, GTA 5, CP2077 gibi oyunları %100 yapmak sadece 50 saati buluyor. Online oynasa bu saat sonsuza kadar gider çünkü sınırı yok. Hikayeli oyunlarda da adam çok sevmiştir birçok kez bitirmiştir baştan. Hikayesi 5-10 saat süren ve online'ı olmayan oyunlarda haklısınız 20k saat imkansız gibi. Onu da yukarıda bazılarının yazdığı programlar ile yapıyorlar ancak sırf gösteriş yapacağım diye hesabınızı riske atmanızı önermem. Kullananlar var bir şey olmayın demiyor, olabilir.
Gerçekten 30dk'lık bir oyun o dediğim kişi ayıptır söylemesi +18 puzzle oyununda yapmış bunu bu oyunun oynanış süresi 1 saati geçmez gerçekten. Bu yüzden programı var mı diye sormuştum açık bırakarak pek mümkün değil gibi duruyordu.

Ne ne yaşıyor kardeşim dediğin şeyin mantığını biraz düşünsene hesabımda saat gözüksün diyorsun bunun en doğal yolu oyunu açık bırakmak ha kolaya kaçayım dersen hesabı kaptırınca gelip konu açma burada. Ayrıca niye yalan saat göstermek istediğin de ayrı bir sorun.
Dostum ben program önermenizi bekliyordum, açık bırakarak yapamam bunu o yüzden böyle yazdım birazcık yanlış bir cümle oldu kusura bakma.

Geri
Yukarı