Steam'de 40 liraya oyun yok

Steam'e geçen 40 lira yatırdım malum Red Dead Online almak için fakat oyun açılmadı çok uğraştım ve bir çözüm bulamadım ve iade ettim 40 liraya indirimde-normal fiyatlı bir oyun önerir misiniz Online olması benim için daha iyi olur.

Dying Light ve dishoneredi alabilirsiniz Dying Light CO-OP dishonered Single.

Dying Light ve dishoneredi alabilirsiniz Dying Light CO-OP dishonered Single.

Dishonored'i çok yakın zamanda deneyeceğim Dying Light'ın normal sürümünü bitirdim
Fakat DLC'sini oynayacak da bir arkadaşım yok arkadaşlarım genellikle LoL ve CS:GO oynuyorlar ben ise hack and slash-hikaye-CO-OP oyunlarda geziniyorum
XBLADES deneyin hocam

Hocam grafik kalitesi beklentisi de var eğer sp olacaksa paramı verip iyi bir grafikli bir oyun oynamak istiyorum fakat o dediğiniz oyuna arkadaşımın hesabında varsa bakar test eder alırım

Dishonored'i çok yakın zamanda deneyeceğim Dying Light'ın normal sürümünü bitirdim.
Fakat DLC'sini oynayacak da bir arkadaşım yok arkadaşlarım genellikle LoL ve CS:GO oynuyorlar ben ise hack and slash-hikaye-CO-OP oyunlarda geziniyorum.

Dishonered'in 2. oyununuda alabilirsin 1. oyun 8 TL ikincisi 33TL.

Steam'e geçen 40 lira yatırdım malum Red Dead Online almak için fakat oyun açılmadı çok uğraştım ve bir çözüm bulamadım ve iade ettim 40 liraya indirimde-normal fiyatlı bir oyun önerir misiniz Online olması benim için daha iyi olur.

Blazing Sails ve warbandıda alabilirsiniz Warband'ın Online'ı zevklidir. Ayrıca Single olsa sıkıntı olur mu?

Dishonered'in 2. oyununuda alabilirsin 1. oyun 8 TL ikincisi 33TL.
Çok yakında arkadaşımın hesabından alıp bakacağım kendisinin 325 oyunu var ve çoğunu bitirdim çocuk steam hesabını kullanmıyor aile paylaşımı ile ondan yararlanıyorum baya :DD
Blazing Sails ve warbandıda alabilirsiniz Warband'ın Online'ı zevklidir. Ayrıca Single olsa sıkıntı olur mu?
single olacaksa bir beklentim olmalı bir iyi bir hikaye vb ayrıca Blazing sails'i 102 saat oynadım ve warbandıda defalarca farklı şekillerde oynadım ve artık çok sıkıldım o iki önerdiğiniz oyundan

Oyun için Arkadaş kiralamanızı öneririm her şeyi almışsınız oynayacak adam yok.
Hocam kiralamak ne mal değil ki bu, bir discord sunucusuna girsin illaki bulur birini.

Oyun için Arkadaş kiralamanızı öneririm her şeyi almışsınız oynayacak adam yok.
Hocam kiralamak ne mal değil ki bu, bir discord sunucusuna girsin illaki bulur birini.
Bir sürü discord sunucusunda varım ancak herkes kendi tanıdıklarıyla giriyor ve oynadığım oyunları oynayan totalde 2 3 kişi oluyor hepsi de oyunu çok az oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı