Steam'de 50 kuruş nasıl kazanılır?

Ahmete7

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben R6 almak istiyorum. Envanterimde 3-4 şey varmış, onları sattım ama 50 kuruş eksik. Bu 50 kuruşu nereden bulabilirim? İlla 10 TL mi yüklemem lazım?
Pardon satamamışım, kimse almamış.

Eğer ininal kartınız varsa geri kalan kısmı en az 1 TL olacak şekilde kart ile tamamlıyabiliyorsunuz.

Merhaba, ben R6 almak istiyorum. Envanterimde 3-4 şey varmış, onları sattım ama 50 kuruş eksik. Bu 50 kuruşu nereden bulabilirim? İlla 10 TL mi yüklemem lazım?
Pardon satamamışım, kimse almamış.

Eğer oyunlardan düşürülmemiş koleksiyon kartınız var ise Idle Daddy ile düşürüp satabilirsiniz.

Şu an kış indirimleri olduğu için günde bir kere kuyruk listesinin tamamına baktınıgınızda 20-30 kurusluk kart veriyor.

Peki hocamda yardımı isteyen ben değilim. Ben sadece ücretli yolu sundum. Belki parası yine yetmeyecek.

1) CS:GO'da seviye atlayarak item düşürmek ve topluluk pazarında satmak.
2) 3. Parti CS:GO sitelerine kullanıcı çekerek siteden skin ile komisyon almak ve skinleri topluluk pazarında satmak.
3) CS:GO Operasyon biletini satın alıp, oynamak. Düşen itemlerin fiyatları biletin fiyatından daha fazla.
3) İnternette bedavaya dağıtılan Steam oyun keylerini takip etmek ve o oyunların koleksiyon kartlarını Idle Master gibi programlarla düşürüp topluluk pazarında satmak.
4) Üstte yazdığım yöntemlerin aynılarını yan Steam hesaplarında tekrar edip takas ile ana Steam hesabına transfer etmek ve topluluk pazarında satmak.

Bunlar ve bunlar gibi yöntemlerle her zamanki gibi oyun oynayarak ve en fazla haftada ekstra 10 dakikamı ayırarak ayda 100-110 TL para kazanıyorum yazdığım yöntemlerden herhangi birini bile yaparak eksiğini tamamlayabilirsin. Bu güne kadar Steam'e yatırdığım toplam para en fazla 100 TL falandır.

1608758981523.png

Yeni konular

Geri
Yukarı