Steam'de 80 TL'lik bütçeyle ucuz oyun tavsiyesi

Steam hesabınızı atar mısınız? Ona göre bakalım.

Peki hocam.
Steam hesabınızı atar mısınız? Ona göre bakalım.
Ekran Alıntıs.PNG

HİTMAN 2 ve PUBG ücretsizdi aldım diğerleri (FNAF serisi, Among Us, Half-Life: Opposing Force) parayla aldım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    351,7 KB · Görüntüleme: 49
Peki hocam.

Eki Görüntüle 1377136
Hitman 2 ve PUBG ücretsizdi aldım diğerleri (FNAF serisi, Among Us, Half-Life: Opposing Force) parayla aldım.

İndirime girerse r6s alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynamak isterseniz Fall Guys'ya da The Forest tercih edebilirsiniz. Gris adlı oyuna bakabilirsiniz çok hoşuma gitmişti. Hikaye oyunlarını seviyorsanız The Witcher serisini alabilirsiniz ben hepsini 30 TL'ye almıştım sanırım. ETS 2 ve FH4 alabilirsiniz ancak FH5 çıktı artık. Veya ucuz oyunlardan kart kasarak paranızı katlayabilirsiniz.

İndirimde 25 TL'ye kadar düşüyor. İndirime girince kaçırmayın bu paketi.

Ek olarak bu oyunlara da bakabilirsiniz. İndirime girdiklerinde iyi düşüyor fiyatları.

İndirime girerse r6s alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynamak isterseniz Fall Guys'ya da The Forest tercih edebilirsiniz. Gris adlı oyuna bakabilirsiniz çok hoşuma gitmişti. Hikaye oyunlarını seviyorsanız The Witcher serisini alabilirsiniz ben hepsini 30 TL'ye almıştım sanırım. ETS 2 ve FH4 alabilirsiniz ancak FH5 çıktı artık. Veya ucuz oyunlardan kart kasarak paranızı katlayabilirsiniz.
Önerileriniz için teşekkürler. Witcher severim indirime girince alacağım.
İndirimde 25 TL'ye kadar düşüyor. İndirime girince kaçırmayın bu paketi.

Ek olarak bu oyunlara da bakabilirsiniz. İndirime girdiklerinde iyi düşüyor fiyatları.

Valve paketini alacağım ve FNAF: Sb alacaktım da indirimle kaç TL oluyor? Bilginiz var mı?

Geri
Yukarı