Oyun Steam'de Activision Yayıncı İndirimi Etkinliği Başladı

1100-1500tl ye oyun alacağıma bilgisayar parçası alırım ve ya market alişverişi stoğu yaparım. Eski dostum torrenti daha çok kullanacağim gibi :D

Bu oyunun fiyatı ne böyle ya ciddi mi bu?

Eki Görüntüle 1495754

Hogwarts legacy de 9.999 TL'ye Epic Games'te ön siparişe çıkmış.
a46ded866a3d76808bc7093f8ac1a82f8d36fa9a.jpeg

Sanmıyorum ama belki oyun çıktığında yerel fiyatlandırma yaparlar.

Bence fiyatı rastgele girmişler Steam'de zaten satılmıyor yakında düzeltilir.

Hogwarts legacy de 9.999 TL'ye Epic Games'te ön siparişe çıkmış.
Eki Görüntüle 1497045

Sanmıyorum ama belki oyun çıktığında yerel fiyatlandırma yaparlar.
Şaka mı bu? 500 Euro felan ediyor böyle bir oyun fiyatlandırması ilk defa görüyorum, neymiş bu oyun hakkaten büyücü mü yapıyor insanı? Çok garip ya..

1 saat önce 700 TL olan oyun şu an 1100 TL oldu bayağı iyi etkinlik...

Oyun ön siparişte ve oyunu aksanda şu an oynaamıyorsun micrasoft izinleri zart zurt halledince bu oyun hariç hepsi Game Pass'e gelecek ayrıca ön siparişte olan bir şeyin indirimi olmaz.

Zam yapıp üzerine etkinlik yapmaları, komik.

Sadece MW2'ye yapıldı zam oda daha çıkmadı bile indirim eski oyunlara yapıldı.

Zam yapıp üzerine etkinlik yapmaları, komik.

Sadece MW2'ye yapıldı zam oda daha çıkmadı bile indirim eski oyunlara yapıldı.

O fiyat yalan ciddi ciddi inandınizmi o 75 fps kanalının dalga geçmediydi sonradan açıkladı 1000 tl o fiyat diye

1100-1500TL'ye oyun alacağıma bilgisayar parçası alırım veya market alişverişi stoku yaparım. Eski dostum Torrent'i daha çok kullanacağim gibi :D

Game Pass al oraya Call of Duty'ler gelecek Activision'ün şekli lisanlı Quake 4 wolfestain Castle geldi diğer şeylerde gelecek Game Pass al yakuzalar wolfestainlar Doom seririsi 2016 hariç mass efeft Death Stranding dalan var çok EA Play de dahil BF NFS FIFA Sims her şeyi oynarsın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı