Steam'de arkadaş eklemek için ne kadar yatırmak gerek?

Bu sayfa altında ne kadar harcama/yükleme yapmanız gerektiğini ve ne kadar yaptığınızı görebiliyor olmanız lazım. Eğer direkt sayfa içinde gözükmezse alt başlıklarda da olabilir.
Kaynak

Bunu Google'ye dollar yazıp çıkan sayı ile 5'i çarparak bulabilirsin.
1 ABD Doları eşittir
8,41 Türk Lirası
Bi'kolaylık yapayım.
Yanlış anladınız sanırım sormak istediğim şeyi, 5 dolar olduğunu biliyorum steam türkiye için özel bir kur var mı yani anlık kura göre değil sabit bir kura göre mi alıyor steam?

Yanlış anladınız sanırım sormak istediğim şeyi, 5 dolar olduğunu biliyorum Steam Türkiye için özel bir kur var mı yani anlık kura göre değil sabit bir kura göre mi alıyor Steam?

Evet, Steam'deki kur farklı. 4-5 liraya denk geliyor sanırım, o yüzden daha ucuz olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış anladınız sanırım sormak istediğim şeyi, 5 dolar olduğunu biliyorum steam türkiye için özel bir kur var mı yani anlık kura göre değil sabit bir kura göre mi alıyor steam?
Özel kur diye bir şey yok. Sadece bazı oyunları Türkiye için özel fiyatlandırıyor. İkisi farklı şeyler. 5 dolar harcama güncel kur ne ise onun üzerinden hesaplanıyor.
Evet, Steam'deki kur farklı. 4-5 liraya denk geliyor sanırım, o yüzden daha ucuz olur.
Yanlış biliyorsunuz hocam.
Yanlış bilgilendirme yapan sizsiniz.

Özel kur diye bir şey yok. Sadece bazı oyunları Türkiye için özel fiyatlandırıyor. İkisi farklı şeyler.

Yanlış bilgilendirme yapan sizsiniz.

Hocam,10 senedir Steam kullanıyorum. Eskiden dolar 4 TL olduğunda Steam'de 2 sayılıyordu yine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam,10 senedir Steam kullanıyorum. Eskiden dolar 4 TL olduğunda Steam'de 2 sayılıyordu yine.
Öyle bir şey yok. Özel fiyatlandırma başka özel kur başka. Özel kur diye bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı