Steam'de aynı anda 2 veya daha fazla oyun açmak

wanetage

Terapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Hepinize iyi akşamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi bazen Steam hesabımda iki veya daha fazla oyun açma gereği duyuyorum. Bazen sorunsuz açabiliyorum. Bazen de açtığım ikinci oyun açılmadan kapanıyor. Normalde bunu yapmanın herhangi bir zararı var mı? Ya da Steam bunu yapmamıza izin veriyor mu? İnternette bu konuyla ilgili çok bilgi bulamadım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Tek seferde istediğiniz kadar oyun açabilirsiniz. Bu arada kart düşürmek için mi aynı anda birden fazla oyunu açma ihtiyacı duyuyorsunuz?

Tek seferde istediğiniz kadar oyun açabilirsiniz. Bu arada kart düşürmek için mi aynı anda birden fazla oyunu açma ihtiyacı duyuyorsunuz?
Tam olarak kart düşürmek için değil. Hem saat kasılsın hem de diğer oyuna hemen erişebileyim diye böyle birşey yapıyorum. Çokta önemli değil aslında. Ama bazen ikinci oyun açılmadan direk kapanıyor.

Steam'i açın ve sol üstten sırayla Steam>Ayarlar>İndirmeler menüsünde oyun sırasında indirmelere izinv er seçeneğini tikleyin ve Steam'i yeniden başlatın.

Steam'i açın ve sol üstten sırayla Steam>Ayarlar>İndirmeler menüsünde oyun sırasında indirmelere izin ver seçeneğini tikleyin ve Steam'i yeniden başlatın.

Cevap için teşekkürler düzeldi gibi şimdilik. Fakat Steam tarafından sorun çıkar mı? Steam uygulamasının çökmesi vb. gibi. Bir de Steam buna izin veriyor mu? Çok saçma sebeplerden ban yiyeni gördüm Steam'de. Sormamın nedeni bu.

Geri
Yukarı