Steam'de bazı popüler oyunlar indirimde

3 1ve 2'nin karışımı bir oyundur tek bir oyun bütçem olsa Beholder2 en iyisi ben gecen indirimde 3 oyunuda almıştım henuz oynamasam da herkese onerim 3 oyunuda almaniz fiyatlar ucuz zam yakin gibi.
Beholder 1 nasıl hocam sarar mı?
Birde 1 yerine direk 2'den başlasak fark eder mi yani 2 1'in devamı mı yoksa ayrı mı?

Selam bir oyun daha eklemek istiyorum
The witcher 3 539TL'den 161.70TL'ye düşmüş hatta The witcher trilogy diye bir paket var tavsiyem alacaksanız onu alın pakette The witcher 1-2 ve 3 oyunları var ve 927TL yerine 209TL üç oyun için bence uygun

Hocam konu 2 Ekim’de açılmış, akıl var fikir var neden kullanmıyorsunuz?
Hayatımdaki ilk Ps yi bugün aldığım için yeni gördüm. Henüz hiç oyun almadığım için de indirim ne kadar sürer bilmem mümkün değil. Buraya bile dün üye oldum. İnsanların aklını fikrini küçümsemeden önce kendi aklınızı kullanıp biraz düşünün bu insan bu soruyu neden sormuş olabilir diye 😉

Hayatımdaki ilk Ps yi bugün aldığım için yeni gördüm. Henüz hiç oyun almadığım için de indirim ne kadar sürer bilmem mümkün değil. Buraya bile dün üye oldum. İnsanların aklını fikrini küçümsemeden önce kendi aklınızı kullanıp biraz düşünün bu insan bu soruyu neden sormuş olabilir diye 😉
Haklısın knk ama pc'yi çok vakitsiz almışsın Steam 20 Kasımda oyunları dolar ile satacak ve TL ile yapılan son indirimide kaçırdın ama Assassins Creed oyunlarını seviyorsan epic games'ten yada ubisoft connect'den alabilirsin şu an baya indirindeler Valhalla normalde 600 küsür ama indirim ile 100 küsür TL'ye satılıyor onun dışında 20 Kasım'a kadar sevdiğin oyunların ne kadarını alabiliyorsun kârdır Steam dolara geçince stardew walley gibi bağımsız oyunlar bile en az 400TL olacak

Bende pc'yi temmuz ayında aldım ve yaz indirinlerinde alabildiğim kadar oyunu aldım şu an Steam kütüphanemde 42 epic games'te 32 tane oyunum var ama almak istediğin bir iki tane daha oyun var onlarıda alınca sorunum kalmayacak

Geri
Yukarı