Steam'de clicker oyun tavsiyesi

berffynr

Decapat
Merhabalar herkese, ben clicker oyun türünü çok seviyorum. Para kazanıp sonra geliştirip bir şeyleri daha çok para kazanma döngüsünü yani. Steam'de bayağı bakındım clicker kategorisine fakat doğru düzgün bulamadım. Oynayıp da sevdiginiz tavsiye edebileceğiniz ıdle, clicker tarzı oyunlar var mıdır?

Şöyle bir liste buldum ama.
1.PNG

Deneyip beğendiklerini yazabilir misin? Ben de seviyorum fakat hepsini deneyecek vaktim yok :D
Aslında bir çoğuna baktım sadece mağaza sayfası üzerinden , Clicker Heroes ve Time Clickers'ı deneyimledim. Aynı mantığın farklı yorumlanmış 2 hali gibi bir şey. Tavsiyem o 2 oyundur :p Kaliteli bi Idle oyun bulsam parası neyse verip alcam artık :d

Aslında bir çoğuna baktım sadece mağaza sayfası üzerinden , Clicker Heroes ve Time Clickers'ı deneyimledim. Aynı mantığın farklı yorumlanmış 2 hali gibi bir şey. Tavsiyem o 2 oyundur :p Kaliteli bi Idle oyun bulsam parası neyse verip alcam artık :d
Tavsiyeler için teşekkürler onları oynadım ben de seviyorum bu daha fazla kazanmak için para harcadığımız oyunları sanırım yok ama fazla bu türde :/.

Yeni konular

Geri
Yukarı