Steam'de CS:GO 2 güncellemesi yaparken tekrar başlatması

İşletim sistemi
Windows 11

TechnoSorun

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar CS 2 daveti aldım güncellemesini yapıyordum yalnız şu anlık ev internetimizde sorun olduğu için mobil internetimle paket alarak yapıyordum 10 GB'a kadar geldi duraklattım dün PC'yi kapattım bugün açınca yeniden başlattı hem ben bu internete para verdim hem 10 GB'a kadar gelmesi için çok bekledim dosyaları duruyor yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba arkadaşlar CS 2 daveti aldım güncellemesini yapıyordum yalnız şu anlık ev internetimizde sorun olduğu için mobil internetimle paket alarak yapıyordum 10 GB'a kadar geldi duraklattım dün PC'yi kapattım bugün açınca yeniden başlattı hem ben bu internete para verdim hem 10 GB'a kadar gelmesi için çok bekledim dosyaları duruyor yardımcı olabilecek var mı?

Yardımcı olacak var mı gerçekten kafayı yiyeceğim bu yüzden.

Hocam bende aynısını yaşadım tekte hepsini indirmek dışında seçenek yok maalesef.

Hocam zaten şu dosyaları geri getirebilsem tekte indireceğim de yapamıyorum sanırım oluyormuş ama nasıl yapılcağını bilmiyorum işte.

Yardımcı olacak var mı gerçekten kafayı yiyeceğim bu yüzden.

Yardımcı olacak yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı