Steam'de destek hileye göz yumdu!

GTA da videolu kanıtlı atarsan destege banlıyorlar bizzat banlattım bir hileyi.

Yok öyle bir destek. Ayrıca bir kişi banlandığı zaman sana bildirim gelmez. Sen yanılıyorsun ben çok aradım ama video atabileceğin bir link yok. Doğru düzgün bir destek de yok. Eğer yanılıyorsam videoyu attığın linki verebilir misin?
Dediğim gibi zaten oyunda gördüğünüz çoğu hilenin eğer paralı hile kullanıyorsa gerçek ismini göremezsiniz. Profillerine tıkladığınız zaman sizi başka bir profile yönlendirme yaparlar. Ben bunu yaşadım bir arkadaşım paralı hile kullanıyordu. İsmi değişik yazıyordu serverda arkadaşlık isteği gönderdim hızlıca ama istek attığım kişi çok alakasız bir kişiydi. Yani report atsam arkadaşlık isteği attığım kişiye gidecekti.
2017 sonundan beri oynuyorum bu oyunu oyunla ilgili neredeyse bilmediğim hiçbir şey yok. 9 kere ban yedim ve ban nasıl yenir iyi bilirim. GTA'
da ban yerseniz %99.9 kullandığınız program yüzünden yersiniz. %0.01 ihtimalde yediğiniz report ya da yaptığınız hareketler yüzündendir.
Zaten her report ban getirecek olsa özellikle CS:GO'da 2-3 iyi veya şanslı vuruş yapsan report atıyorlar.

Merhaba arkadaşlar bir kişi ben Twitch yayınındayken muhafız görevleri yapıyorken karşı takımda spinbot açtı karşı takımda hile oldugundan emindim fakat fulleyince net emin olmuş oldum ve bu kişinin hesabı gerçekten doluydu rozetleri çok degerliydi bende bu durumu kendime yediremeyip Steam desteke bildirdim ve sonuç;

Eki Görüntüle 932637

Adeta hileye göz yumup reportla geç dediler Steam'e attıgım kanıtları burayada atmak istiyorum;
Ayrıca hile açan kişinin profili: Steam Community :: Cumba

Arkadaşlar Steam hileye göz yumuyor oyuncu kaybetmemek için warzon cıkalı yeni oldu adamlar kimsenin gözünün yaşına bakmıyorlar CS:GO artık benim için bitmişdir CoD daha verimli bir oyun oldu CS:GO hilesini acıp YouTube koyuyolar artık yüzsüz oldu iyice Valve ekibi sadece kıyafet ve kutu deyişimi güncellemesi yapıyor yazık milletin o kadar saati var hepsi çöp oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı