Steam Steam'de "disk okuma ve hasarlı disk" hatası

Dwayne

Centipat
Yer
Antep
Daha fazla  
Şu hatanın çözümün bilenler varsa bir el atsın. Disklerde hiçbir şey yok sormadan söyleyeyim Forza da daha önce yapmıstı sil yukle yapmıstım düzelmişti ama her dakika oyun silip yükleyemem. Bilen varsa el atsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu hatanın çözümün bilenler varsa bir el atsın. Disklerde hiçbir şey yok sormadan söyleyeyim Forza da daha önce yapmıstı sil yukle yapmıstım düzelmişti ama her dakika oyun silip yükleyemem. Bilen varsa el atsa çok iyi olur.
Hard disk mi kullanıyorsunuz SSD mi?

Diskte hic bir şey olmadığını nereden biliyorsunuz?
Kablonuz da bozuk olabilir o kadar eminseniz.

Cyristaldiskinfo veya benzeri programlar ile diskinizin sağlığına bakın hocam.

disk saglıgı full 3 oyun hdd de diğeri m2 ssd de cyberpunka yeni güncelleme geldi o da hdd de onda da aynı hatayı verdi

kablonunda bozuk oldugunu sanmıyorum çünkü bazı oyunlarda var bu hata hdd de olan başka oyunlarda sorun yok

Yok mu bilen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı