Steam'de en yakın indirim tarihi ne zaman?

erendemiray7

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'de bahar indirimleri cart curt falan duymuştum. Makinemi 2021 yazında aldığımdan hiç denk gelemedim. Daha geliyor mu bahar indirimleri? Steam'de ne oluyor bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Steam'de bahar indirimleri cart curt falan duymuştum. Makinemi 2021 yazında aldığımdan hiç denk gelemedim. Daha geliyor mu bahar indirimleri? Steam'de ne oluyor bilginiz var mı?
  • Steam Ay Takvimi İndirimleri: 27 Ocak – 3 Şubat 2022
  • Steam Next Fest: 21 - 28 Şubat 2022
  • Steam Altın Hafta İndirimleri: 29 Nisan – 6 Mayıs 2022
  • Steam Bahar Temizliği İndirimleri: 27 Mayıs – 31 Mayıs 2022
  • Steam Yaz İndirimleri: 24 Haziran – 8 Temmuz 2022
  • Steam Cadılar Bayramı İndirimleri: 28 Ekim – 1 Kasım 2022
  • Steam Black Friday (Sonbahar) İndirimi: 24 Kasım – 30 Kasım 2022

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2022-05-10_225612_steamdb.info.png
    Opera Anlık Görüntü_2022-05-10_225612_steamdb.info.png
    167 KB · Görüntüleme: 42
  • Ay Yeni Yılı İndirimleri: 27 Ocak - 3 Şubat (5 Ocak tarihinde biten büyük Kış İndirimi döneminin hemen ardından başlayan bu indirim dönemi doğu kültürlerinde kutlanan ay yeni yılını kutlamayı amaçlıyordu.)
  • Steam Next Fest: 21 Şubat - 28 Şubat (Bir hafta boyunca devam eden bu sanal oyun festivalinde oyuncular yüzlerce bağımsız oyunun demolarını ücretsiz bir biçimde denemenin yanı sıra indirimlerden de yararlanıyorlar.
  • Remote Play Together: 28 Şubat - 7 Mart (Oyuncuların birlikte oynayabilecekleri oyunları öne çıkartan bu indirim döneminde temaya uygun yapımlar uygun fiyatlardan karşımıza çıktılar.)
  • Japon Rol Yapma Oyunları İndirimi: 14 Mart - 21 Mart (Adından da anlaşılabileceği üzere Japon rol yapma oyunları özelinde düzenlenen bu indirim döneminde bu türden pek çok yapım indirimli fiyatlarla karşımıza çıktı.)
  • Steam Simülasyon Festivali: Hobi Sürümü: 28 Mart - 4 Nisan (Simülasyon oyunları özelindeki bu indirim döneminde özellikle türün hayranları epey evinecek.)
  • Die-a-lot İndirimleri: 2 Mayıs - 9 Mayıs (Bu indirim dönemi ölmelere ve tekrar denemelere doyamadığımız Roguelike, Roguelite, Metroidvanias ve Souls-like türü oyunları kapsayacak.)
  • Yarış Oyunları İndirimi: 23 Mayıs - 30 Mayıs (Biraz gaza basmak için doğru zaman, vites arttırıyoruz! Yarış oyunu tutkunlarının yüzü epeyce gülecek.)
  • Steam Yaz İndirimleri 2022: 23 Haziran - 7 Temmuz (İşte yılın en çok beklenen indirim dönemlerinden biri. Steam Yaz İndirimleri ile her türden binlerce oyun indirime girecek, kütüphaneler dolacak.)
  • Hayatta Kalma Oyunları İndirimi: 18 Temmuz - 25 Temmuz (Yaz İndirimleri bittikten sonra ise hayatta kalma türünün hayranlarını mutlu edecek bir indirim dönemi başlayacak.)

Yeni konular

Geri
Yukarı