Steam'de en yakın indirim ne zaman?

Befehle

Kilopat
Dostlar iyi günler, yaz indirimi bitti. Pek birşeyler alamadım en yakın indirim hangi tarihte? Cadılar bayramı indirimine çok var fakat ondan önce bi sonbahardır veyahut başka bir indirim var mı?

Bundan sonra Steam'de cadılar bayramı indirimi olacak. Bu indirim genelikle cadılar bayramından birkaç gün önce başlıyor. O yüzden çok büyük ihtimal ile 29 Ekim 2020'de başlayacak. Cadılar bayramından önce büyük indirim olmasının ihtimali az.

Yakın zamanda geniş çaplı, tüm oyunları kapsayacak bir indirim olmayacak diye biliyorum. Steam Sale Countdown | When is the next Steam Sale indirimleri şu site üzerinden takip ediyorum çoğunlukla tarih tutuyor zaman zaman 1 gün erken 2 gün geç başlayabiliyor indirimler.
Dostlar iyi günler, yaz indirimi bitti. Pek birşeyler alamadım en yakın indirim hangi tarihte? Cadılar bayramı indirimine çok var fakat ondan önce bi sonbahardır veyahut başka bir indirim var mı?

Konu dışı olarak yazıyorum oyun tırt. Ben geliyim arkadan korkutayım sizi daha çok korkarsınız. Alien: Isolation indirime girdiğinde bunu almanızı tavsiye ederim.
Onu almıştım bi ara çok ucuzlamıştı fakat Outlast'ın oynanış mekaniğini çok beğendiğim için alıyorum. En azından gerilim vs. vardır mutlaka.
Konu dışı olarak yazıyorum oyun tırt. Ben geliyim arkadan korkutayım sizi daha çok korkarsınız. Alien: Isolation indirime girdiğinde bunu almanızı tavsiye ederim.
@can0022 indirimde 12 tl gibi bir fiyatı vardı hakediyor mu sizce?

Geri
Yukarı