Oyun Steam'de Far Cry 5 60,75 TL

Link ekler misiniz?

Alınca veriyor işte. Gold Edition 60₺ yanında Far Cry 3 de var.
Öyle bir şey yok?
12.jpg

Far Cry 5 Gold Edition alınca yanında Season Pass geliyor. Season Pass'e de Far Cry 3 dahil. Aynı şekilde Far Cry 6 Gold Edition alınca da Far Cry 3 Blood Dragon bedavaya geliyor.

Öyle bir şey yok?Eki Görüntüle 1693913
Azıcık aşağı kaydırmayı denemelisiniz.

Gold Sürüm içeriğinde, oyun ile birlikte Dijital Deluxe Paketi ve Sezon Kartı bulunur.

Deneyimini üç muazzam macera ile genişlet.
Far Cry®3'ü de içerir - Oyun 29 Mayıs 2018'de erişime açılacaktır.

Aynı şekilde Season Pass'in Steam sayfasında da şu yazı var:
Sezon Kartı ile ilave Far Cry®5 içeriği erişim kazan.

Far Cry®5 deneyimini üç muazzam macera ile genişlet. Sonradan çıkan üç yeni macerada korkunç zombilerle, acımasız Vietkong gerillalarıyla ve Marslı mutant örümceklerle savaş.

içerir Far Cry®3

ÖZELLİKLERİ:
- 3 Yeni Hikaye
- İlave Silahlar
- Far Cry®3 - Oyun 29 Mayıs 2018'de erişime açılacaktır.

Galiba Far Cry oyunları çok sevilmiyor. Bende oynarken çok keyif almadım. Oyna kenarı atlık oyunlar isteyen Game Pass'i de düşünebilir.
Bayıyor artık ya. Ben Far Cry 5'i 20 saat falan oynadım ama zorla oynadım yani cidden. En son yarıda falan bıraktım zaten yapay zeka kötü açık dünyada yapılabilecek pek bir şey yok. En azından 3. oyunda hikaye güzeldi karakter falan konuşabiliyordu bunda o da yok.

Bir oyunun belli bir kalitesi olur. Bu kalitenin çok altında.

Hocam ağzımı açmayayım diyorum ama size ne benim oyun zevkimden? Siz sevmezsiniz ben severim bunu anlamayacak ne var? Mesela herkes NFS nin yeni oyunlarına çöp diyor ama ben çok eğleniyorum oynarken.

Bir oyun eğlenceli ise kötü olsa bile oynarım. Ama bir oyun tam bir başyapıt olsa bile beni sıkıyorsa o oyunu çöpe atarım, örnek Witcher 3. Bu kadar basit.

FC5’i Gamepass’den oynadım ve çok eğlendim, alamadığım için üzülüyorum. Bir daha olsa bir daha oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı