Steam'de haberim olmadan satın alım yapılmış

xmv

Decapat
İyi günler. Steam'de 27 TL para vardı ve az önce o paranın gittiğini fark ettim. Satın alım kısmına girdiğimde ise 0.15 kuruşluk bir itemi 26 TL'ye satın alındığını gördüm. Nasıl olmuş olabilir? Herhangi bir pazar işlemi yapmadım.

Dostum önce soğuk bir su iç çünkü o para geri gelmeyecek ve sakin ol. Yüksek ihtimal hesabın çalınmış. Şifresini değiştir ve kime satıldıysa onu report et. Virüs taramasını ihmal etmeyin. Steam Guard açık değil mi ayrıca?

Dostum önce soğuk bir su iç çünkü o para geri gelmeyecek ve sakin ol. Yüksek ihtimal hesabın çalınmış. Şifresini değiştir ve kime satıldıysa onu report et. Virüs taramasını ihmal etmeyin. Steam Guard açık değil mi ayrıca?
Para geri getirilebilir belki nerden biliyorsunuz? Steam desteğe yaz ilgilenirler.

Hesap çalındıysa ve çalan kişi satın aldıysa iade yapıyorlar. Bundan 2 yıl önce Steam hesabımı çaldırmıştım adam 15TL ile AK-47 skini ve 2 tane sticker alıp üstüne yapıştırmıştı ve Steam bana adamın harcadığı parayı iade etti stickerlı skin ise ben de kaldı.

Benim hesabıma olmuştu hocam öncelikle geçmiş olsun diğer hesaplarınızda bir sorun var mı, mail gelmişmi size? Bilgisayarınıza format atın, tüm şifrelerinizi değiştirin ve korunmaya alın şifrelerinizi.

Hesap çalındıysa ve çalan kişi satın aldıysa iade yapıyorlar. Bundan 2 yıl önce Steam hesabımı çaldırmıştım adam 15TL ile AK-47 skini ve 2 tane sticker alıp üstüne yapıştırmıştı ve Steam bana adamın harcadığı parayı iade etti stickerlı skin ise ben de kaldı.

Hocam nasıl yapılıyor benim hesabımdada öyle bir şey için para harcanmıştı DotA şeysi almış.

Guard açık.

Hesabınızı çalmışlar. Virüs taraması yapın.

Taramayı yaptım sıkıntı çıkmadı. Ek olarak o item alındığı zaman Gmail'ime bildirim gitmemiş. Normalde her işlemde bildirim geliyor.

Öyle bir durumda steam şuan ilgilenmiyor diye biliyorum. Geçen bir konuda arkadaşın bakiyedeki 1400 lirası gitmişti orada herkes para geri gelmez diyorlardı. Kusura bakmayın ben oradan gördüğüm için dedim. Ayrıca sadece ora değil bir çok konuda gördüm ben bunu.

Benim hesabıma olmuştu hocam öncelikle geçmiş olsun diğer hesaplarınızda bir sorun var mı, mail gelmişmi size? Bilgisayarınıza format atın, tüm şifrelerinizi değiştirin ve korunmaya alın şifrelerinizi.

Hocam nasıl yapılıyor benim hesabımdada öyle bir şey için para harcanmıştı DotA şeysi almış.

1672396657137.png

Bu şekilde satın alımlarım silinmişti.

Geri
Yukarı