Steam'de hesap kaldır ayarı ne işe yarıyor?

Crazy_Erturk

Hectopat
Arkadaşlar Steam'de kütüphane bölümünde oyunun üstüne gelip sol tık yapıp yönet'ten hesap kaldır seçeneği geliyor. Bu oyunun içerisindeki var olan hesabı mı kaldırıyor? Şimdiden teşekkürler.

Ekran Görüntüsü fasasf.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu senin hesabından siliyor ve artık o oyunu almamış olarak sayılıyorsun diye biliyorum dostum.

Oyunu kütüphaneden siliyor, fakat sonra geri getirmek isterseniz Steam Destek'ten oyunun sayfasına girip oradan geri getirebiliyorsunuz. Ayrıca bu yöntem VAC ban yediyseniz onu kaldırmıyor; oyun saatinizi, kazanma sayınızı filan da silmiyor.

Arkadaşlar Steam'de kütüphane bölümünde oyunun üstüne gelip sol tık yapıp yönet'ten hesap kaldır seçeneği geliyor. Bu oyunun içerisindeki var olan hesabı mı kaldırıyor? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 471667
Sadece bilgisayarınızdan kaldırıyor dostum. Steam hesabınızdaki bilgileriniz değişmiyor. Yani saat,ceza vs şeyler silinmez. O sizin steam accountunuza kayıtlıdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı