Steam'de internet hızı aşırı yavaş

egewaii

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Speedtest yaptığımda hızım 95MB çıkarken Steam'de 400KB gibi bir hızda indiriyorum. Arka planda bir şey açık değil fakat internet hızım böyle gidip geliyor. Resimde iyi bir anda çektim SS'i ama yine de olması gereken gibi değil.

1640773440216.png

Merhaba ben Speedtest yaptığımda hızım 95MB çıkarken Steam'de 400KB gibi bir hızda indiriyorum. Arka planda bir şey açık değil fakat internet hızım böyle gidip geliyor. Resimde iyi bir anda çektim SS'i ama yine de olması gereken gibi değil.

Eki Görüntüle 1254756

Kablo ile bağlanıp dener misin? Ayrıca Speedtest hızın 95MB/sn mi yoksa 95Mbps mi?

Kablo ile bağlanıp dener misin? Ayrıca Speedtest hızın 95MB/sn mi yoksa 95Mbps mi?
Merhaba, 95Mbps olması gerek. normalde internetim 100mb ayrıca, kabloyla bağlanıyorum
Steam ayarlarından indirme hızınızı kontrol edin limitsiz bir şekilde olsun,
Limitsiz zaten, ona rağmen böyle ;-;
İnternet hızını kısıtlamış olabilirsin.
Hayır kısıtlı değil :c

Dostum farklı birçok sebebi olabilir. Arka planda çalışan bir uygulama fazlası ile kullanabiliyordur ya da bulunduğunuz bölgeden dolayı Steam sunucusundan çekişiniz düşüktür. Bir de modemi kapatıp açmakta fayda var.

Dostum farklı birçok sebebi olabilir. Arka planda çalışan bir uygulama fazlası ile kullanabiliyordur ya da bulunduğunuz bölgeden dolayı Steam sunucusundan çekişiniz düşüktür. Bir de modemi kapatıp açmakta fayda var.

Hayır sorun Steam'de diye düşünüyorum, internetten bir şey indirince 1.7GB'lık uygulamaya 3 dakika verdi, arka planda dediğim gibi bir şey çalışmıyor, indirme bölgesi İzmir yani bulunduğum konum, sınırlandırma yok, modemi kapa aç yaptım 4MB kadar çıktı ama sonra düştü :/
Kısacası çok değişik ne yapacağım bilmiyorum.

Görev Yöneticisi'nden arka planda en çok interneti kullanan uygulamaları atar mısın?

Geri
Yukarı