Çözüldü Steam'de kartı düşürülen oyun iade edilip yeniden alınırsa kart düşer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rider 99

Decapat
Daha fazla  
Zup'un tüm oyunlarını aldım ve Zup gibi kar getirecek oyunlar arıyordum ama başka oyunların koleksiyon kartlarının satılması uzun sürüyor. Merak ettiğim şey, Zup'u hesaptan kaldırıp tekrar satın alırsam koleksiyon kartı düşürebilir miyim?

Çözüm
oyunu hesaptan silme.

Oyunu hesaptan silseniz bile sadece genel görünümden kaldirmis oluyorsunuz. Kökten silme yetkisi sadece ve sadece Valve calisanlarinda mevcut. Kaldi ki oyunu kökten silip tekrar satin alsaniz bile ayni anahtar ile hesabiniza baglaniyor. Yani daha önce kazanmis oldugunuz kartlar, basarimlar, istatistikler vesaire kalici oluyor.

Sizin dediginiz gibi olsaydi herkes bu sistemi suistimal ederdi. Öyle bir sey yok kisacasi. Kart düsürme hakkiniz neyse o.
Hayır, böyle bir şey yok. İstisnalar hariç en az 2 saat oynanış süresi geçmeden kart düşürülmüyor zaten ki 2 saatten sonra da oyunu iade edemiyorsunuz. Her ne olursa olsun 1 oyundan düşürebileceğiniz kart sayısı bellidir, sabittir.

Benim burada bahsettiğim şey iade değil oyunu hesaptan silme

oyunu hesaptan silme.

Oyunu hesaptan silseniz bile sadece genel görünümden kaldirmis oluyorsunuz. Kökten silme yetkisi sadece ve sadece Valve calisanlarinda mevcut. Kaldi ki oyunu kökten silip tekrar satin alsaniz bile ayni anahtar ile hesabiniza baglaniyor. Yani daha önce kazanmis oldugunuz kartlar, basarimlar, istatistikler vesaire kalici oluyor.

Sizin dediginiz gibi olsaydi herkes bu sistemi suistimal ederdi. Öyle bir sey yok kisacasi. Kart düsürme hakkiniz neyse o.

Çözüm

Geri
Yukarı