Steam'de nasıl seviye atlanılır?

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Nasıl seviye atlayabilirim?
Şu an 9 seviyeyim. Daha ne yapabilirim?
Oyun almak kaç XP verir?
Aşağıdaki attığım resimdeki görevleri yaptım. Daha yapabileceğim XP verecek görevler var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-09_222114.png
    resim_2021-07-09_222114.png
    83,5 KB · Görüntüleme: 77
  • seviye.PNG
    seviye.PNG
    6,6 KB · Görüntüleme: 92
Oyun almak kaç XP verir?
Aşağıdaki attığım resimdeki görevleri yaptım. Daha yapabileceğim XP verecek görevler var mı?
Google'a steam cheapest card set yaz. Bir site vardı, en ucuz kart setlerini gösteriyordu. Onları birleştirip level alıyorsun.

Topluluk rozetini en sona fullemişsin zaten, daha bir şey olmaz ondan. Şu an için XP verecek görev vs. de yok maalesef.
Tek çözüm kart düşürerek veya direkt topluluk pazarından kart setleri satın alıp rozet işlemek.

Bu sitede Steam'de anlık olarak en ucuz olan kart setleri gözükür, price yazan yere tıklayınca ucuzdan pahalıya doğru sıralanıyor:

Son düzenleme:
Oyun almak kaç XP verir?
oyun almak pek xp vermiyor diye gördüm. 6 tane oyun aldım yaz indirimlerinden hepsi de pahalı şeylerdi ucuz değillerdi ama bir level bile atlatmadı. Kart koleksiyonu yapın görev yapın rozet tamamlayın atlarsınız.

Para ile kart alıp birleştirmeniz gerekiyor. Çok pahalı değiller. Profile girdikten sonra seviye yazısına tıklamanız gerekiyor. Orada oyunlar ve kartlar var. Olmayan kartları satın alıp oradan birleştirip XP kazanabilirsiniz. 10 TL'ye yakın bir para harcayarak 20 level yaptım.

Hocam bunu çoğu kez yaptım bir daha yapabilmek için 15 gün beklemem lazım bundan başka yapacak var mı?
Oyun almak kaç XP veriyor tam olarak?

Neden 15 gün beklemeniz gerekiyor?

Hocam şu an Zup 8 aldım Idle Master programı ile kart düşürmeye çalışacağım umarım düşer.
Neden 15 gün beklemeniz gerekiyor?
Steam mobil kimlik doğrulayıcısını yanlışlıkla devre dışı bıraktım ama sonradan geri açtım 15 gün bekleyin diyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-09_223144.png
    resim_2021-07-09_223144.png
    76,4 KB · Görüntüleme: 22
Oyun almak kaç XP veriyor tam olarak?

Oyun almak tek başına pek XP vermez, oyun kolesiyoncusu rozetleri var, tamamlayınca daha çok verir:

Son düzenleme:

Geri
Yukarı