Steam'de nasıl seviye atlanır?

Steam level nasıl atlarım ucuz ve kolay yoldan? 32 leveldan 40 veya 50 level a çıkmak istiyorum öneriniz var mı?

Tam bir Steam gamerı olacaksın. Sevdiğin oyunların indirimlerini kovala, satın al, kokejsiyonu büyüt, oyun kartlarını topla ve birleştirip rozet yap, oyunlara yorum yaz, hiç yapmadıysan oyun içi arayüzden rehber oku, öyle kolayından yapamazsın maalesef.

Tam bir Steam gamerı olacaksın. Sevdiğin oyunların indirimlerini kovala, satın al, kokejsiyonu büyüt, oyun kartlarını topla ve birleştirip rozet yap, oyunlara yorum yaz, hiç yapmadıysan oyun içi arayüzden rehber oku, öyle kolayından yapamazsın maalesef.

Dediğiniz çoğu şey XP vermiyor. Oyun satın almadan sadece kartlarını alıp daha ucuza seviye atanabiliyor iken bunların çoğu vakit kaybı oluyor. Botlar mevcut size 30 40 rozetli kart yolluyor daha ucuza geliyor ve uğraşmıyorsunuz tek tek. Yapmanız gereken şey rozeti işle butonuna basmak.

Bu sitede en ucuz koleksiyon setlerini dolar cinsinden fiyatıyla bulabilirsin. Sitede gösterilmeyipte daha ucuz olanlar da olabilir ama onları nasıl bulursun bilmiyorum. En ucuz seti bulup kartlarını satış fiyatının biraz altında siparişe vererek daha da ucuza alabilirsin. Setin tüm kartlarını alınca rozete dönüştürürsün.

Son düzenleme:

Böyle atlanmıyor diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu denedim henüz düzgün çalışmıyor.

Geri
Yukarı