Steam'de nasıl seviye atlanılır?

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Nasıl seviye atlayabilirim?
Şu an 9 seviyeyim. Daha ne yapabilirim?
Oyun almak kaç XP verir?
Aşağıdaki attığım resimdeki görevleri yaptım. Daha yapabileceğim XP verecek görevler var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-09_222114.png
    resim_2021-07-09_222114.png
    83,5 KB · Görüntüleme: 77
  • seviye.PNG
    seviye.PNG
    6,6 KB · Görüntüleme: 92
Oyun almak tek başına XP vermez, oyun kolesiyoncusu rozetleri var, onları tamamlayınca verir:

Hocam attığınız linkte +1 oyun alınca 100 XP verir +5 alınca yine mi verir? Benim şu an 3 oyunum var 2 oyun alsam 100 XP daha mı verecek?

Hocam attığınız linkte +1 oyun alınca 100 XP verir +5 alınca yine mi verir? Benim şu an 3 oyunum var 2 oyun alsam 100 XP daha mı verecek?

Hayır öyle değil. Resimde kırmızı olarak işaretlediğim yerlerde, ilgili rozete ulaşmak için hangi oyun sayısı aralığına sahip olmanız gerektiği gözüküyor. Sarı yerlerde ise ulaştığımız o rozetin kaç XP vereceği gözüküyor.

steam collector game.png

Hayır öyle değil. Resimde kırmızı olarak işaretlediğim yerlerde, ilgili rozete ulaşmak için hangi oyun sayısı aralığına sahip olmanız gerektiği gözüküyor. Sarı yerlerde ise ulaştığımız o rozetin kaç XP vereceği gözüküyor.

Eki Görüntüle 1102143
Hocam biraz daha açıklar mısınız anlamadım benim şu an 3 oyunum var 2 oyun daha eklersem bana 125 XP mi verecek yoksa 25 XP mi verecek?

Hocam biraz daha açıklar mısınız anlamadım benim şu an 3 oyunum var 2 oyun daha eklersem bana 125 XP mi verecek yoksa 25 XP mi verecek?

Şu an sizde ilk 100 XP'lik rozet var. 2 oyun daha alırsanız 25 XP gelecek. Açıkçası seviye atlamak için bayağı masraflı bir yol oyun sayısı rozeti.

Yeni konular

Geri
Yukarı