Steam'de nasıl seviye atlanır?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Steam'de rozet işleyerek falan level atlanıyormuş. 27 liraya ne kadar level atlayabilirim ortalama? Nasıl hangi oyunun rozetini alıp satmalıyım, ne yapmalıyım bilen biri yardım ederse teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de rozet işleyerek falan Level atlanıyormuş. 27 liraya ne kadar Level atlayabilirim ortalama? Nasıl hangi oyunun rozetini alıp satmalıyım, ne yapmalıyım bilen biri yardım ederse teşekkürler.

Ucuz oyunlarınkini alman gerekiyor. Onun için siteler var diye biliyorum. Ucuz kartları gösteriyor ama en fazla 2 Level atlarsın.

Tahminimce en az 10 Level alırsın gibi. Elinde olan oyunların rozetlerine bak, en ucuzları hangisi ise onları satın al rozet yap. Bir de Steam görevleri var onlarda bir miktar atlatır.

Idle Master'ı arkada açık bırakıp kart kasabilir ve geri kalanlarını parayla alarak rozet işleyebilirsin. CS:GO'nun kartlarına bakabilirsin, onlar ucuz sanırım.

Ucuz oyunlarınkini alman gerekiyor. Onun için siteler var diye biliyorum. Ucuz kartları gösteriyor ama en fazla 2 Level atlarsın.

Ne 2 Level'i hocam abartmayın. Hocam CS:GO nuz varsa bir rozet 2 TL 5 rozet yaparsınız 100 XP veriyor 500 kazanırsınız sonra elmas üretin üretmediyseniz ondanda 100 XP. 17 TL yede envanterinizde olan oyunlarınkini yapın genelde 2.5 TL falan oluyor rahat 1 levelseniz 10 olursunuz ama 20 falansanız 23 olur Max.

Rozeti tamamlamak istiyor musun? Her oyunun rozeti 5 seviyeye kadar gidiyor her seviye için o oyunun bütün kartlarına sahip olman gerekiyor her seviyede 100 xp alıyorsun.

Level Botları var. Düzgün bir siteden ne kadar seviye atlamak istiyorsan satın al onlar hesabına oyun rozetleri gönderecek. Sende rozetleri birleştirip seviye atlayacaksın.

Geri
Yukarı