Steam'de olan oyunum "Rounded" ilk büyük güncellemesini aldı!

Öyle mi dostum? Ne tür peki?

Fütüristik korku oyunu üzerine düşünüyoruz. Daha önceden Zup! Tarzında Hyper casual oyunlar yaptık birkaç tane ancak böyle büyük bütceli oyunlar ile aynı kalitede oyun yapmak istiyoruz. Dikkat etmemiz gereken birkaç konu varsa bizimle paylaşmanız çok güzel olur :)

Hocam topumuzu kendimiz tasarlama gelsin.
Human Fall Flat’ta kendi yüzümüzü falan koyuyorduk ya o çok troll bir şey olur :)
Diğer güncellemeye bir önerim;
Oyuna biraz daha aksiyonlu şeyler eklenebilir.
Yani böyle engeller daha da çok olabilir ejderhalar falan alev atabilir, uçan cisimler çarpabilir ya da bir tane amca elinde bıçakla gelip topunuzu keserim falan diyebilir :)Biraz değişik örnekler oldu ama :)

Selam arkadaşlar. Bildiğiniz üzere yakın zamanda oyunum Steam'de yayınlanmıştı. Sizlerin de desteğiyle hiç de fena olmayan rakamlara ulaştı :) Sizlerden gelen eleştiriler ve önerilerle oyunda değişikliklere gittim. Bu il büyük güncelleme olacak. Daha büyükleri de gelecek. Yeni mod yeni leveller vs.

Bazı arkadaşlar büyük güncellemelerden haberdar olmak istediğini söylemişti, o yüzden bu konuyu açıyorum :)

Oyunun Steam linki: Rounded on Steam

Şimdiki yenilikler:

-Kalp ikonları değiştirildi
-Başlangıç noktaları belirgin hale getirildi (Bayrak eklendi)
-Kamera değişme ikonu
-"Shift" tuşu ile oyun hızlanıyor fakat zaman da daha hızlı geçiyor
-Can toplama özelliği
-Bazı bölümdeki sesler değişti
-Ses dengesizlikleri azaltıldı
-Can gitme sesi değişti
-UI değişiklikleri
-Yeni efektler (Kum vs.)
-Kaybedince top patlama efekti, sesi
-Oyunda verilen zamanlar tekrar düzenlendi
-"Zaman Azalıyor" uyarısı (Süre barı kırmızıya dönüyor, saat sesi çalmaya başlıyor)
-Zor Mod'da başlangıca "güvenli bölge" eklendi
-Çeviri düzeltmeleri
-Bazı bölümlere ses eklendi, sesi olmayan bölümler sadece uzayda geçen bölümler

Şimdilik Steam'de yeni özelliklere dair resimler vs. yok. O yüzden şöyle birkaç şey bırakayım:

Yeni özelliklerden ufak kesitler.

-Ufak hatalar giderildi

Hepinize çok teşekkürler! :)

Elinize emeğinize sağlık. Böyle güzel bir oyuna böyle büyük güncelleme yakışır. Başarılarınızın devamını dilerim. 😉

Çok çok teşekkür ederim :)
Önemli değil ama bir iki şey söylemek istiyorum. Parkur oyununun öyle aman aman sistem isteyeceğini sanmıyorum ama umarım ileri de her yerden bir efekt her şeye bir animasyon olmaz. Benim pc çöp o yüzden kötü olur. :D

Oyuna toplara skin ekleme gelebilir.
Online mod gelebilir. Tower Unite gibi küçük oyunlar vs. olabilir.

Selam arkadaşlar. Bildiğiniz üzere yakın zamanda oyunum Steam'de yayınlanmıştı. Sizlerin de desteğiyle hiç de fena olmayan rakamlara ulaştı :) Sizlerden gelen eleştiriler ve önerilerle oyunda değişikliklere gittim. Bu il büyük güncelleme olacak. Daha büyükleri de gelecek. Yeni mod yeni leveller vs.

Bazı arkadaşlar büyük güncellemelerden haberdar olmak istediğini söylemişti, o yüzden bu konuyu açıyorum :)

Oyunun Steam linki: Rounded on Steam

Şimdiki yenilikler:

-Kalp ikonları değiştirildi
-Başlangıç noktaları belirgin hale getirildi (Bayrak eklendi)
-Kamera değişme ikonu
-"Shift" tuşu ile oyun hızlanıyor fakat zaman da daha hızlı geçiyor
-Can toplama özelliği
-Bazı bölümdeki sesler değişti
-Ses dengesizlikleri azaltıldı
-Can gitme sesi değişti
-UI değişiklikleri
-Yeni efektler (Kum vs.)
-Kaybedince top patlama efekti, sesi
-Oyunda verilen zamanlar tekrar düzenlendi
-"Zaman Azalıyor" uyarısı (Süre barı kırmızıya dönüyor, saat sesi çalmaya başlıyor)
-Zor Mod'da başlangıca "güvenli bölge" eklendi
-Çeviri düzeltmeleri
-Bazı bölümlere ses eklendi, sesi olmayan bölümler sadece uzayda geçen bölümler

Şimdilik Steam'de yeni özelliklere dair resimler vs. yok. O yüzden şöyle birkaç şey bırakayım:

Yeni özelliklerden ufak kesitler.

-Ufak hatalar giderildi

Hepinize çok teşekkürler! :)

Harikasın <3

Fütüristik korku oyunu üzerine düşünüyoruz. Daha önceden Zup! Tarzında Hyper casual oyunlar yaptık birkaç tane ancak böyle büyük bütceli oyunlar ile aynı kalitede oyun yapmak istiyoruz. Dikkat etmemiz gereken birkaç konu varsa bizimle paylaşmanız çok güzel olur :)
Dostum istersen Discord adresini vereyim konuşalım ne dersin?
Human Fall Flat’ta kendi yüzümüzü falan koyuyorduk ya o çok troll bir şey olur :)
Diğer güncellemeye bir önerim;
Oyuna biraz daha aksiyonlu şeyler eklenebilir.
Yani böyle engeller daha da çok olabilir ejderhalar falan alev atabilir, uçan cisimler çarpabilir ya da bir tane amca elinde bıçakla gelip topunuzu keserim falan diyebilir :)Biraz değişik örnekler oldu ama :)
Önemli değil ama bir iki şey söylemek istiyorum. Parkur oyununun öyle aman aman sistem isteyeceğini sanmıyorum ama umarım ileri de her yerden bir efekt her şeye bir animasyon olmaz. Benim pc çöp o yüzden kötü olur. :D

Oyuna toplara skin ekleme gelebilir.
Online mod gelebilir. Tower Unite gibi küçük oyunlar vs. olabilir.
Dostlar hepinizin fikirlerini düşüneceğim, çok güzel fikirler veriyorsunuz bana. Bu güncellemenin temellerini de siz attınız binevi. Çok sağ olun!

Dostum istersen Discord adresini vereyim konuşalım ne dersin?

Dostlar hepinizin fikirlerini düşüneceğim, çok güzel fikirler veriyorsunuz bana. Bu güncellemenin temellerini de siz attınız binevi. Çok sağ olun!
Aslında ilk konunuzu görmüştüm ama oyunu almak hiç aklıma gelmemişti. Fakat şuan oyun arayışında olduğum için hazır Steam'da da para olduğu için alayım dedim. Şuan iniyor sonra fikirlerimi belirtirim.

Geri
Yukarı