Steam'de oyun iade edilmiyor

alper1215

Femtopat
Arkadaşlar merhaba. Ben 22 Nisanda Steam'den 34 TL'ye oyun aldım. Oyunu beğenmeyip iade talebi açtım ama hiçbir şekilde geri dönüş alamadım. Steam desteğe yazmama rağmen hiçbir şekilde cevap alamıyorum ve oyunda iade olmuyor. Ne yapacağım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben 22 Nisanda Steam'den 34 TL'ye oyun aldım. Oyunu beğenmeyip iade talebi açtım ama hiçbir şekilde geri dönüş alamadım. Steam desteğe yazmama rağmen hiçbir şekilde cevap alamıyorum ve oyunda iade olmuyor. Ne yapacağım yardımcı olur musunuz?
Oyunu ne kadar süre oynadınız?

Ne kadar oynadınız oyunu.

Steam'de aldığınız oyun 15 gün ve 2saat oynama süresini geçtiyse iade edilmiyor diye biliyorum eğer iade talebi oluşturduysanız illaki geri dönüş sağlanır yoğunluktan dolayı biraz uzun sürebilirde.

Steam de oyunu 2 saatten fazla oynadıysanız, satın alım tarihinizden 14 gün geçtiyse ve yakın zamanda fazla iade talebinde bulunduysanız maalesef kabul etmiyorlar.

Geri
Yukarı