Steam'de Oyunların Kart Düşürmek İçin Belli Bir Süresi Var mı?

metehanertm

Centipat
Daha fazla  
Kolay gelsin, hani Steam'de herhangi bir oyunu aldığımız zaman (paralı oyun) bir süre geçtikten sonra kart düşmüyor gibime geldi. Baktığım zaman o oyundan hiç kart düşünmemiş olmama rağmen " bu oyunda kart hakkınız kalmadı" gibi yazarlar gördüm ama emin değilim. Şimdi ben dün akşam 5 oyun aldım ve bunları anca 2 hafta sonra oynayabilirim. Peki ben 2 hafta sonra bu oyunlardan kart düşürebilir miyim? Bunun bir zamanı var mı yoksa 10 yıl sonra da kart düşebiliyor mu?

Kolay gelsin, hani Steam'de herhangi bir oyunu aldığımız zaman (paralı oyun) bir süre geçtikten sonra kart düşmüyor gibime geldi. Baktığım zaman o oyundan hiç kart düşünmemiş olmama rağmen " bu oyunda kart hakkınız kalmadı" gibi yazarlar gördüm ama emin değilim. Şimdi ben dün akşam 5 oyun aldım ve bunları anca 2 hafta sonra oynayabilirim. Peki ben 2 hafta sonra bu oyunlardan kart düşürebilir miyim? Bunun bir zamanı var mı yoksa 10 yıl sonra da kart düşebiliyor mu?
10 yıl sonra da düşer evet, bir zamanı yok. Sistem basit, Steam her oyun için X sayıda kart düşürmeye izin verir X sayıda kart düşürdükten sonra cevherler aracılığı ile yeni kart düşürme hakkı satın alınabilir.

2 saati geçmesi lazım kartın düşmesi için. 2 saat geçtikten sonra bir kartı vermesi 1 saatte sürebilir, 15 dakika içinde 3-5 kartta verebilir. Idle Master programıyla asla oynamayacağınız oyunların kartını da düşürme şansınız var.

Yeni konular

Geri
Yukarı