Steam'de para yatırmadan arkadaş ekleme durumu hata mı?

Daha fazla  
Normalde 5$ yatırmayan kullanıcılara arkadaşlık isteği atamıyoruz, aynı şekilde onlar da bize atamıyor fakat biz arkadaşlarla biraz uğraşıp böyle bir yöntem bulduk bu sayede bu kullanıcıları ekleyebiliyoruz:
5$ yatırmayan kullanıcı topluluk>ana sayfa>oyuncu ara kısmından hızlı davete basıp bize oradaki kodu verdiğinde ve biz de aynı şekilde hızlı davet kısmına girip bu kodu yazarak kullanıcının hesabına girdiğimizde arkadaşlık isteği atabiliyoruz ve kendisi de onaylayabiliyor. Bu bir hata mı yoksa normalde var olan bir durum mu?

Normalde 5$ yatırmayan kişiler arkadaşlık isteği atamıyor. Fakat alabiliyor, ben 5$ yatırmayan arkadaşımı normal bir şekilde ekleyebilmiştim.
Kısıtlamalarda "Arkadaş ve grup daveti göndermek" yazıyor. Arkadaşlık isteği alınabiliyor.

Hocam bende normal şekilde profiline girince arkadaş ekle seçeneği gelmiyor.
Sınırlandırılmış kullanıcı olarak nasıl arkadaş ekleyebilirim?

Sınırlandırılmış hesaplar arkadaş ekleyemez. Fakat yine de sınırlandırılmış olmayan kullanıcılardan gelen arkadaş davetlerini kabul edebilirsiniz. Örneğin, bir arkadaşınız zaten bir Steam kullanıcısı ise ve Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya üzeri bir satın alma işlemi gerçekleştirdiyse, sizi Steam Topluluk profili üzerinden arkadaş olarak ekleyebilecektir. Sonrasında ise Steam hesabınızdan arkadaş davetlerini kabul edebilirsiniz.

Sınırlandırılmış kullanıcı olarak nasıl arkadaş ekleyebilirim?

Sınırlandırılmış hesaplar arkadaş ekleyemez. Fakat yine de sınırlandırılmış olmayan kullanıcılardan gelen arkadaş davetlerini kabul edebilirsiniz. Örneğin, bir arkadaşınız zaten bir Steam kullanıcısı ise ve Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya üzeri bir satın alma işlemi gerçekleştirdiyse, sizi Steam Topluluk profili üzerinden arkadaş olarak ekleyebilecektir. Sonrasında ise Steam hesabınızdan arkadaş davetlerini kabul edebilirsiniz.
Ben zaten 5$ yatırdım hocam üstünden yıllar geçti. Bazen eklemek istediğim kişilere istek atsam da kendilerine istek gelmediğini söylüyorlar, bazen de seçenek çıkmıyor, galiba internetimle alakalı.

Ben zaten 5$ yatırdım hocam üstünden yıllar geçti. Bazen eklemek istediğim kişilere istek atsam da kendilerine istek gelmediğini söylüyorlar, bazen de seçenek çıkmıyor, galiba internetimle alakalı.
Steam desteğe yazmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı