Steam Steam'de pazara koyduğum eşya 1 haftadır satılmıyor

Steam'de genel bir problem var. Özellikle CS:GO eşyalarını satışa koymak isteyen kullanıcılar da bu sorun oluyor.

Eşyayı fiyatlandırıp Steam Guard ile onaylamasını yapıyorsunuz, topluluk pazarına girdiğiniz zaman orada eşyanız aktif haldeymiş gibi satış listelemeleriniz de görünüyor.

Satmak istediğiniz eşyanın satış sayfasına yani diğer kullanıcıların da hangi değere sattığını gördüğünüz sayfaya girdiğiniz zaman, yapmış olduğunuz fiyatlandırma sıralamasında kendinizin görünmediğini fark edebilirsiniz. Bu listede görünmediğiniz içinde öğeyi kimse satın alamıyor.

Kısaca; itemi satışa koyup telefondan onaylamasını yapıyoruz, daha sonra topluluk pazarına geldiğimiz zaman itemi aktif şekilde satış listelemelerinde görebiliyoruz, itemin üzerine tıklayıp ayrıntılı sayfaya girdiğimiz zaman ise orada en ucuza bile satış ilanı versek kendimizi göremiyoruz, kimse de bizi göremediği için itemimizi satın alamıyor.

Çözüm değil fakat aceleniz var ise eşyayı sipariş fiyatına satabilirsiniz, başka türlü şuan da satış yapılamıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam'de genel bir problem var. Özellikle CS:GO eşyalarını satışa koymak isteyen kullanıcılar da bu sorun oluyor.

Eşyayı fiyatlandırıp Steam Guard ile onaylamasını yapıyorsunuz, topluluk pazarına girdiğiniz zaman orada eşyanız aktif haldeymiş gibi satış listelemeleriniz de görünüyor.

Satmak istediğiniz eşyanın satış sayfasına yani diğer kullanıcıların da hangi değere sattığını gördüğünüz sayfaya girdiğiniz zaman, yapmış olduğunuz fiyatlandırma sıralamasında kendinizin görünmediğini fark edebilirsiniz. Bu listede görünmediğiniz içinde öğeyi kimse satın alamıyor.

Kısaca; itemi satışa koyup telefondan onaylamasını yapıyoruz, daha sonra topluluk pazarına geldiğimiz zaman itemi aktif şekilde satış listelemelerinde görebiliyoruz, itemin üzerine tıklayıp ayrıntılı sayfaya girdiğimiz zaman ise orada en ucuza bile satış ilanı versek kendimizi göremiyoruz, kimse de bizi göremediği için itemimizi satın alamıyor.

Çözüm değil fakat aceleniz var ise eşyayı sipariş fiyatına satabilirsiniz, başka türlü şu an da satış yapılamıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şimdi fark ettim harbiden benim satışım gözükmüyor.

Ben 350'den satıyorum ama listemelemede gözükmüyor ve skinden dün 1 tane satın alım yapılmış 380 liradan.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230708-074906_Steam.jpg
    Screenshot_20230708-074906_Steam.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 29
Hocam şimdi fark ettim harbiden benim satışım gözükmüyor.

Ben 350'den satıyorum ama listemelemede gözükmüyor ve skinden dün 1 tane satın alım yapılmış 380 liradan.
Kimse ilan koyamadığı için, hali hazırda ki satış ilanlarını alıyor kullanıcılar. Yeni ilanlar gelmediği içinde itemlerin fiyatları artıyor.

Steam sorunu biliyor, umarım yaz indirimleri bitmeden düzeltir.

Acil olarak satmak isterseniz şu an tek yolu sipariş fiyatına satmak, sistem düzelene kadar başka türlü satış yapılmasına izin vermiyor.

Kimse ilan koyamadığı için, halihazırda ki satış ilanlarını alıyor kullanıcılar. Yeni ilanlar gelmediği içinde itemlerin fiyatları artıyor.

Steam sorunu biliyor, umarım yaz indirimleri bitmeden düzeltir.

Acil olarak satmak isterseniz şu an tek yolu sipariş fiyatına satmak, sistem düzelene kadar başka türlü satış yapılmasına izin vermiyor.

Aciliyet vardı siparişten satmak zorunda kaldım 100TL zarardayım bir de Steam'in %30 kesintisi bayagi bir zarardayim 6 oyun alacaktım 4 tanesini aldim.

Ben indirimlerin son gününe kadar bekleyeceğim. Sistem düzelmezse mecbur oyun fiyatları artmadan satın alım yapmak için, sipariş fiyatından satış yapıp öyle alacağım.

Geri
Yukarı