Çözüldü Steam'de PUBG ve RE: Village açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cengiz55

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, dün bilgisayarıma format attırdım. Formattan sonra Steam oyunları açılmıyor, yani oyna yazısına tıkladığımda oyun açılıyor gibi olup kapanıyor. CS:GO oyununa giriyor, The Room oyununa giriyor fakat PUBG ve Resident Evil Village oyununa girmiyor. Denediklerim; oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamak, Steam'ı silip yeniden kurmak. Oyunu silip yeniden kurdum olmadı. Oyunlar orijinal. Sorun ne olabilir?
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Hata raporu olusturun. Bilen arkadaslar yardimci olur.

Arkadaşlar selam, dün bilgisayarıma format attırdım. Formattan sonra Steam oyunları açılmıyor, yani oyna yazısına tıkladığımda oyun açılıyor gibi olup kapanıyor. CS:GO oyununa giriyor, the room oyununa giriyor fakat PUBG ve Resident Evil Village oyununa girmiyor. Denediklerim; oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamak, Steam'ı silip yeniden kurmak. Oyunu silip yeniden kurdum olmadı. Oyunlar orijinal. Sorun ne olabilir?
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Yok mu bir yardımcı olacak :(

Yok mu bir yardımcı olacak :(

Sorun ekran kartı sürücülerinden kaynaklanmış başka sitenin forumunda çözdüm yardımcı olmayan boş boş gülücük atanlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı